Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Extrémne premeny späť v silnom vedení, Nikto nie je dokonalý po rekorde spadlo do podpriemeru! Plus vyskočil futbal

Menšia stanica Joj odvysielala dva priateľské zápasy slovenskej futbalovej reprezentácie, uspela najmä s druhým.

Markíza sa v utorok opäť vrátila do svojej silnej pozície. Extrémne premeny medzitýždenne o málo rástli, keď si ich malo pozrieť 8,4 % divákov s podielom cez 24 %, vzdialilo sa im však Nikto nie je dokonalý, ktoré po rekorde kleslo na rating len 5,3 % s podielom 15,4 %. Pre reláciu ide o jeden z najslabších výkonov od presunu na Joj. Napriek tomu však dokázala vyhrať v celkovom počte divákov, keď si ju malo pozrieť okolo 400-tisíc divákov, Extrémne premeny mali podliezť hranicu 390-tisíc. V silnom vedení bola v komerčnej cieľovke Farma, ktorá dosiahla podiel takmer 25 %.

Medzi menšími stanicami najvyššie vyskočil priateľský futbalový zápas Slovenska proti Nórsku, ktorý od 18. hodiny vysielala Plus. Oba polčasy sa hýbali okolo a nad 3 ratingami, podielovo dosiahli úroveň nad 11 a 10 %. Profesionáli prekročili 5 %, film Chlapec od vedľa už neuspel s podielom 3,5 %. Vlažná bola aj Doma s Nekonečnou láskou a podielmi pod a tesne nad 4 %, vyššie bolo Dajto s filmom Posledná misia a podielom nad 5 %. Wau s kriminálkami uhrala podiely okolo 4 % a dvakrát cez 3 %.

Podvečer posilnili Markíze Rodinné prípady, ktoré sa dostali pod 24 % a o vyše rating prekročili aj večerné Nikto nie je dokonalý, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala vyše 14 %. Televízne noviny získali podiel okolo 25 %, Noviny atakovali 23 %. V celkovom publiku sa stali najsledovanejším programom dňa s vyše 585-tisíc divákmi, Televízne noviny tentoraz zaostali o necelých 90-tisíc divákov. V komerčnej cieľovke boli celodenne najsilnejšie Extrémne premeny.

Čítať viac...
Nahor