Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Extrémne premeny Slovensko majú štartovať na jar: Vieme, proti čomu chce Markíza svoj highlight postaviť!

Televízia potvrdila svojim partnerom nasadenie Extrémnych premien do jarnej sezóny.

Markíza svoj pravdepodobne najväčší projekt roka vytasí na jar. Klientom potvrdila zámer uviesť vlastnú verziu známej reality šou Extrémne premeny do súčasnej sezóny, pričom by tak mala urobiť v apríli.

Televízia už pritom naznačila svoj prvotný zámer, kam šou umiestni. V prvých plánoch podľa našich informácií uviedla, že so šou bude pokračovať v aktuálne budovanom okne ľudských príbehov, Extrémne premeny Slovensko tak nasadí na utorňajšie večery. V nich tento týždeň skončila šou O 10 rokov mladší, v marci ešte pokračuje podpriemerný Baby Boom.

V prípade potvrdenia plánov by tak neľahkú konkurenciu dostala zábavná relácia Nikto nie je dokonalý, ktorá sa zatiaľ len udomácňuje na Joj. S druhou časťou napriek poklesu oproti štartu ostala jasne vo vedení. Markíza však zatiaľ nasadenie Extrémnych premien oficiálne nekomunikuje ani nepotvrdzuje. V minulosti sa už stalo, že televízia napriek zaradeniu projektu do plánov aj informovaniu klientov program do oficiálnej štruktúry nakoniec nenasadila. Stalo sa tak aj v prípade O 10 rokov mladší, ktoré bolo avizované už na koniec júna 2016, nakoniec šou odštartovala začiatkom tohto roka.

Extrémne premeny Slovensko sú na prípravu náročnou reality šou, vznikala viac ako rok. Náročný bol už nábor súťažiacich bojujúcich s nadváhou, prvý prebehol už na jar 2013, druhý televízia spustila v novembri 2015“Nejde o žiadne rýchle chudnutie, ktoré len dobre vyzerá na obrazovke, ale nič nezmení. V tomto programe tvorcovia sledujú ľudí zvádzajúcich boj s obezitou po celý rok,” avizovala Markíza. Tá skutočne monitorovala súťažiacich v priebehu jedného roka, celý proces budú môcť diváci sledovať počas niekoľkých mesiacov. Súčasťou šou bude nakrátko aj svetoznáma tvár projektu, Chris Powell.

Viac o šou Extrémne premeny Slovensko
Chudnutie súťažiacich v Extrémnych premenách bude rozdelené do štyroch fáz trvajúcich 3 mesiace. “Na začiatku prebehne týždeň podrobných laboratórnych rozborov a testovanie fyzickej spôsobilosti. Dôjde na nevyhnutné poučenie o správnej výžive. Skúsený tréner osobne vedie každého z účastníkov. Navštevuje ich v ich domovoch a zaistí, aby mali primeranú výživu a cvičili. Dáva im lekcie, ako bezpečne chudnúť a lepšie žiť. Na štarte každej ďalšej fázy účastníkom stanoví váhový cieľ. Pokiaľ ho splnia, čaká ich odmena. Ku koncu podstúpia chirurgické odstránenie prebytočnej kože, ktorá už nemusí pokrývať ich obrovské telá. V úplnom cieli divákom odhalia, aká osoba sa po celú dobu vnútri skrývala a túžila sa dostať von,” uvádza v brožúre pre klientov Markíza.

Čítať viac...
Nahor