Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Extrémne premeny sa s reprízami vrátili podpriemerné, Dobre vedieť naďalej rastie! Oteckovia v trháku

Oteckovia zažívajú jeden z najlepších týždňov, každý deň zatiaľ prekonali extrémnu štyridsiatku.

Po skončení Sestričiek sa do utorňajšieho prime-time Markízy vrátili po roku Extrémne premeny. Tentoraz však televízia zaradila reprízové časti, ktorých nástup síce podporila výraznejším promom, stačilo jej to prvý raz len na podpriemerný výkon nad úrovňou 17 %. Markíza sa však udržala vo vedúcej pozícii, Nikto nie je dokonalý ostalo na svojom a uhralo podiel 16 %. Zabodovala však Farma, ktorá vyskočila až pod 29 %. Remeslo má zlaté dno sa na Jednotke v oboch hlavných cieľovkách hýbalo nad siedmimi percentami.

Medzi menšími stanicami Parker na Dajto atakoval 7 %, Lovec: Zimná vojna na Plus šiel pod 7 %. Neželaná nevesta na Doma sa hýbala okolo 5,5 %, kriminálky na Wau dvakrát dosiahli 5 % a raz takmer 6 %.

Výrazne silný výkon potvrdili Oteckovia, ktorí po pondelku aj v utorok prekročili podiel 40 % a ratingovo boli druhý deň nad desiatkou. Súdna sieň ostáva nad úrovňou len osmičky. Televízne noviny prekročili 29 %, Noviny 19 %. Celkovo správy Markízy videlo cez 540-tisíc divákov, tie na Joj pod 510-tisíc.

V stredu si polepšilo Dobre vedieť, ktoré sčasti napodobnilo výkon Chart Show spred týždňa a dostalo sa tesne nad ratingových 8 %, v podieli prekročilo 23 %. Farma šla nad 25 %. Som mama po páde spred týždňa rástla, keď atakovala 6 %, v podieli atakovala 17 %. Naši šli pod 15 %.

Medzi menšími Neželaná nevesta získala podiely nad 5 a 6 %, Nebezpečný únik na Dajto uhral okolo 5 %. Rovnaký výkon zaznamenali aj Kosti na Wau, dvojporcia CSI Las Vegas sa hýbala medzi 4 a 4,5 %. Profesionáli na Plus uhrali 4,5 %, Akty X len okolo 3 %.

Tohtotýždňovú silu v stredu demonštrovali Oteckovia, ktorí sa vyšvihli na jeden z najlepších výkonov ratingom takmer 11 % a najmä podielom 41,7 %. Súdna sieň ešte viac padla podielom len nad sedmičkou. Televízne noviny atakovali 31 %, Noviny 20 %. Celkovo správy lídra sledovalo 570-tisíc divákov, Noviny zas takmer 535-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor