Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Extrémne premeny sa opäť vyšvihli, zahrali tretí najlepší výkon! Farma blízko rekordnému podielu

Utorok ovládla Markíza, darilo sa jej v priebehu celého dňa. Večer sa pripomenula Wau.

Extrémne premeny Slovensko sa vrátili k silným číslam. Šou opäť potvrdila, že základom jej úspechu sú príbehy, ten posledný ju vyniesol na tretí najlepší rating od štartu 9,2 % s podielom okolo 27 %. Rovnako vysoko sa dostala aj Farma, ktorá v neskoršej hodine prekročila päť ratingov a v podieli zahrala vysoký výkon nad 28 %. Ide o jeden z najlepších podielov série, pri štarte sa jej podarilo ísť na 29,5 %. Joj večer výrazne zaostala s Nikto nie je dokonalý, ktoré podliezlo aj rating Farmy a v podieli atakovalo 15 %. Celkovo si šou pozrelo vyše 365-tisíc divákov, Extrémne premeny si vybralo cez 450-tisíc divákov.

Na menších staniciach Avengers 2: Vek Ultrona uhrali okolo 6 %, Nekonečná láska na Doma sa hýbala nad 5 a na 6,5 %. Dajto v utorok neuspelo, film Hnev Titanov prekročil 3 %. Vysoko ho predbehla Wau, ktorej Vtierka Castle prekročila 4 %, CSI Miami sa ťahalo už na 5 %. Klamári vyskočili ešte vyššie s podielom pod 6 %.

Markíza okrem večera dominovala aj cez deň. Ukázali to i podvečerné Rodinné prípady, ktoré posilnili na podiel cez 26 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zaostala výkonom cez 14 %. Vyhrali aj Televízne noviny s podielom okolo 27 % a náskokom vyše rating, Noviny si pripísali 22 %. Celkovo ich malo sledovať viac ako 570-tisíc divákov, vďaka čomu sa stali najsledovanejším programom dňa, Televízne noviny zaostali ale len o desaťtisíc divákov. V 12 – 54 boli najvyššie Extrémne premeny.

Čítať viac...
Nahor