Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Extrémne premeny na minime, Mimoni dominovali utorku! Joj v stredu celodenným lídrom, vyhral Hačiko aj Noviny

Počas dušičkového obdobia sa najviac darilo Joj.

UTOROK: Extrémne premeny sa prvýkrát museli uspokojiť s pozíciou dvojky večera. Joj 31. októbra vymenila tradičnú zábavu Nikto nie je dokonalý za premiéru animovaného filmu Mimoni, ktorý ju vystrelil do pozície jednotky ratingom 9,5 % a podielom 27,4 %. Extrémne premeny popri animáku klesli na svoje minimum, keď mali uhrať rating 7,3 % s podielom pod 21 %. V celkovom publiku boli lídrom, sledovať ich malo vyše 405-tisíc divákov, Mimonov cez 380-tisíc. Farma sa dostala na podiel cez 21 %.

Z menších staníc najvyšší rating dňa dosiahli Profesionáli na Plus, podielovo podliezli 8 %, večerný film Deti moje na rovnakej stanici uhral okolo 6 %. Plus nasledovala Wau, ktorá sa s kriminálkami hýbala nad 4 % a v závere večera atakovala 5 %, film Vitajte v džungli na Dajto získal okolo 4 %. Nekonečnej láske sa na Doma v utorok nedarilo, prehupla sa len cez 3 %.

Vzácne sa dorovnal podvečer, kde Rodinné prípady získali 18,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja ich dotiahla podielom 18 %. Televízne noviny sa dostali cez 24 %, Noviny ich predčili o vyše pol rating s podielom nad 25 %. Rozdiel medzi spravodajstvami v celkovom počte divákov bol na úrovni 65-tisíc v prospech Novín. Najsledovanejším programom dňa sa suverénne v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie.

STREDA: Sviatočný deň vyšiel Joj nielen večer ale aj celodenne. Televízii sa podarilo vyhrať deň s náskokom približne dvoch podielových bodov na Markízu pri priemernom podieli vyše 20 %. Dopomohla jej k tomu stabilná výkonnosť sviatočných filmov, pričom po 15-tej sa už dostala do čela a pozíciu držala až do noci.

Večer vyhrala s filmom Hačikó: Príbeh psa, ktorý premiérovala s veľkým úspechom na Nový rok, no i tak zaznamenala vysoký rating pod 9 % s podielom nad 24 %. Pevnosť Boyard, napriek silnejšej konkurencii, nestratila, naopak, značne stúpla na 7 ratingov s podielom takmer 18 %. Šou si celkovo pozrelo 370-tisíc divákov, film Hačikó takmer 430-tisíc. Liga majstrov na Jednotke uhrala podiely pod 11 a 10 % v komerčnej cieľovke, celkovo malo polčasy sledovať menej ako 300-tisíc a cez 200-tisíc divákov. Aj keď film na Joj neovplyvnil Pevnosť Boyard, Farmu už áno, klesla na podiel len cez 16 %.

Na menších staniciach boli opäť najvyššie za celý deň Profesionáli, v podieli šli pod 7 %. S filmom Sexi 40 šla Plus pod 6 %, Krotitelia duchov na Dajto dosiahli o minimum lepší výkon, 6 % atakovali. Duch na Doma uhral 4 %, Vtierka Castle na Wau šla nad štvorku, CSI Miami a Klamári sa hýbali pod a nad 3 %.

Podvečer valcovala Joj s komédiou Cumlikátor, ktorá predbehla aj večernú Pevnosť Boyard. Ratingovo mala ísť na 7,6 % s podielom 24,5 %. Markíza s filmom Kráska a zviera získala 18,5 %. Joj držala pozíciu lídra aj so spravodajstvom. Televízne noviny s podielom pod 24 % preskočili Krimi pri podieli nad 25 % a rovnako Noviny, ktoré sa stali najsledovanejším programom dňa v oboch cieľovkách. Ich rating mal ísť okolo 11 % s podielom pod 28 %, celkovo ich malo sledovať skoro 700-tisíc divákov. Televízne noviny podliezli hranicu 580-tisíc divákov. V prime-time Joj prekročila priemernú hodnotu 23 % a vyhrala s rozdielom štyroch podielových bodov.

Čítať viac...
Nahor