Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markízu Extrémne premeny okamžite presvedčili, pripravuje sa na druhú sériu!

Televízia je so sledovanosťou Extrémnych premien po prvých dvoch vydaniach spokojná, už teraz sa chce pustiť do nakrúcania nových príbehov.

Extrémne premeny Slovensko sa stali najpozitívnejším prekvapením jesennej sezóny. Kvalitné spracovanie svetoznámej šou, ktoré sa drží originálu, v spojení s vydarenou voľbou trénera Maroša Molnára a silnými príbehmi u divákov zabodovalo a prinieslo najviac pozitívnych reakcií z noviniek sezóny.

Markíza vôbec neváha a už po dvoch vydaniach slovenských Extrémnych premien sa rozhodla v šou pokračovať. Aktuálne spustila nábor nových záujemcov, ktorí bojujú s veľkou nadváhou a chcú absolvovať premenu v tejto šou.

Televízia záujemcov vyzýva, aby sa prihlásili čo najskôr. Do výroby nových častí sa tak má záujem pustiť v čo najbližšom období. Nejde o prekvapenie, nakoľko je výroba Extrémnych premien časovo mimoriadne náročná – len samotný proces premeny trvá jeden rok. Pre Markízu ide zároveň o finančne nákladný projekt, televízia ale po tom, čo začína šetriť na vlastnej prevádzke smeruje zvýšené investície práve do programu.

Extrémne premeny Slovensko s prvými dvoma časťami dosiahli vyrovnanú sledovanosť. Napriek mimoriadne silnej a aktívnej kampani sa pri štarte nedostali do trháku, uviedli sa ratingom 8,1 % a podielom 22,7 %. V druhý týždeň ale v televízii panovala spokojnosť. Šou si udržala všetkých divákov, čo pri projektoch s veľkou kampaňou nebýva zvykom, a dosiahla rovných 8 ratingov, podiel navyše stúpol už do vyššieho nadpriemeru na 24,1 %.

Čítať viac...
Nahor