Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Extrémne premeny ďalší utorok s poklesom, uhrali dosiaľ najmenej! Nikto nie je dokonalý ostáva priemerné

Bez veľkých príbehov Extrémne premeny klesajú, Nikto nie je dokonalý naďalej zaostáva za jarnými výkonmi.

Extrémne premeny sa po vysoko úspešných týždňoch vracajú k číslam z úvodných dvoch epizód. S najnovším vydaním prvýkrát nedosiahli na ratingovú osmičku, aj keď iba tesne výkonom 7,9 %, podiel sa zastavil na 23,9 %. Oproti dvom najsilnejším častiam tak stratili dva ratingy. Naďalej však ostávajú jasným lídrom utorňajšieho večera, Nikto nie je dokonalý šlo pod 6 ratingov s podielom 17 %. Zábavná relácia v priebehu celej jesene zatia stráca na jarné nadpriemerné čísla a radí sa k vlažným projektom sezóny. Farma dosiahla share 25,5 %. Na žiadosť stále väčšieho počtu čitateľov k výkonom hlavných programov večera a hlavných spravodajstiev pridávame aj celkové čísla v 12+, Extrémne premeny sa už tento týždeň aj v tejto cieľovke udržali vpredu s takmer 420-tisíc divákmi, Nikto nie je dokonalý si malo zapnúť 390-tisíc divákov.

Z menších staníc sa opäť najvyššie dostali Profesionáli na Plus, v podieli prekročili 6 %, Grizly uhral vyše 5 %. Nekonečná láska bola o málo vyššie výkonmi medzi 5 – 6 %, snímka Transformers: Zánik na Dajto pri výraznej väčšej dĺžke ako konkurenčné programy podliezla 6 %. Vtierka Castle a CSI Miami sa na Wau hýbali okolo a nad 3 %, Klamári už stúpli nad 5 %.

Rodinné prípady podvečer prekonali 24 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja stúpla pod 19 %. Televízne noviny boli v komerčnej cieľovke lídrom medzi hlavnými spravodajstvami s vyše ôsmimi ratingami a podielom 28 %, Noviny zaostali o viac ako rating pri podieli pod 23 %. V celkovom počte ale viedli, keď ich sledovalo vyše 575-tisíc divákov, Televízne noviny si vybralo vyše 530-tisíc. Noviny v tejto cieľovke predbehlo len Najlepšie počasie, v tej komerčnej bolo na vrchole dňa zas Počasie Markízy pred Televíznymi novinami.

Čítať viac...
Nahor