Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Extrémne premeny bodujú, s treťou časťou dosiahli rekord! Predbehli aj nedeľné Let´s Dance

Výkon tretích Extrémnych premien nebol známy, aktuálne ho už zverejnila Markíza.

Extrémne premeny potvrdzujú, že sa Markíze podarili. Ani veľká kampaň nedokázala divákov presvedčiť tak ako samotný obsah, vďaka ktorému šou v tretí týždeň narástla na dosiaľ najlepší výkon. Extrémne premeny si mali polepšiť medzitýždenne o necelý rating, keď ich sledovalo 8,8 % divákov s podielom 26,4 %. V podieli na trhu šou rastie od štartu. Celkovo si ich malo pozrieť 407-tisíc divákov, čo je nárast o 30-tisíc divákov. Šou sa už zároveň dostala aj pred ostatné tretie vydanie Let´s Dance, ktoré je najväčším highlightom Markízy pre túto jeseň. Úspechom je najmä dorovnanie podielu na trhu tanečnej šou, nakoľko ratingovo jej uberá dĺžka.

Extrémne premeny Markízu o svojom úspechu presvedčili už po dvoch častiach a rozhodla sa v šou pokračovať. Ako sme informovali v stredu, televízia spustila nábor do druhej série, ktorú by chcela začať vyrábať čo najskôr.

Nikto nie je dokonalý sa v utorok dostalo pod 16 %, silná bola Wau, všetky tri večerné kriminálky jej zhodne atakovali 5 %. Everest na Plus uhral päťku, Dajto bolo vlažné s futbalovou Bundesligou a podielmi okolo 2,5 a cez 2 %. Nekonečná láska atakovala 5 a podliezla 6 %.

Čítať viac...
Nahor