Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Extrémne premeny aj Pevnosť Boyard čakajú posledné časti! Skončia už čoskoro, poznáme náhradu

Markíza vytasila všetky hlavné zbrane z pôvodnej tvorby hneď na začiatku jesene, do finále jej dôjdu v priebehu novembra.

Najúspešnejšia jesenná novinka Extrémne premeny aj vlažná dobrodružná šou Pevnosť Boyard sa s televíznymi obrazovkami rozlúčia už o pár týždňov. Markíza všetky najväčšie ťaháky jesene nasadila v priebehu prvých septembrových dní a tak jej do konca roka nevydržia.

Ako prvá skončí tanečná šou Let´s Dance, na ktorú čaká finále 5. novembra. Pre Markízu ale nejde o zlé správy, nakoľko sa nákladnej šou nedarí napĺňať očakávania. Po jej skončení má naplánované svoje najsilnejšie premiérové filmy ako Cuky Luky a Všetko alebo nič, s ktorými bude očakávať výrazne vyššie výkony.

Do finále by následne mala dôjsť aj úspešná šou Extrémne premeny. Televízia v rámci veľmi náročnej výroby nakrútila ucelený počet príbehov a epizód, ktoré by sa jej mali minúť v polovici novembra. Markíza sa už po prvých častiach Extrémnych premien rozhodla v šou pokračovať a nakrútiť druhú sériu. Nakoľko je však produkcia náročná a zdĺhavá, keď len samotná premena trvá jeden rok, pokračovanie šou sa dá očakávať až v roku 2019.

Markíza bude aj po skončení Extrémnych premien pokračovať v podobnom žánre ľudských príbehov. Utorky takto ladí už dlhšie, pričom od novembra chce podľa vlastných informácií vrátiť šou o prerábaní domovov Šťastný domov. Reláciu vysiela spravidla na začiatku alebo koncom sezóny, v tomto prípade by s ňou mohla v utorky dobehnúť akurát do vianočných sviatkov.

V polovici novembra sa Markíze minú aj nové časti Pevnosti Boyard. Návrat dobrodružnej šou patrí k vlažným programom jesene Markízy a nebude prekvapením, ak ďalšie epizódy Markíza do Francúzska vyrobiť nepôjde. Miesto Pevnosti Boyard by sa na stredy mali vrátiť očakávané premiéry Chart Show s Adelou Vinczeovou.

Čítať viac...
Nahor