Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Expresne cez celé Slovensko: Nikodým utekal na OTA zo smeráckeho MDŽ, presun stihol akosi prirýchlo!

Moderátorovi sa podarilo doraziť na záver prenosu, cestu cez celé Slovensko stihol v najkratšom možnom čase.

Šou Milujem Slovensko si už druhý rok po sebe vyslúžila cenný titul najlepšieho Zábavného programu roka, no jej hlavná tvár, moderátor Martin Nikodým, si cenu neprevzal. Jeho neprítomnosť na prenose ospravedlnil režisér projektu, Rado Štefanov, keď mu mal Nikodým volať z auta, že na galavečer nestíha doraziť.

Sajfa si tento fakt neodpustil neokomentovať a podpichol Nikodýmove politické aktivity. „Nemá nejaké MDŽ?“ rozosmial poznámkou sálu. A bola to skutočne pravda.

Moderátor Milujem Slovensko či TV Šance naozaj v sobotu podvečer moderoval smerácku akciu MDŽ a to na krajnejšom východe Slovenska vo Vranove nad Topľou. Podarilo sa nám získať nielen fotografie z akcie, ale aj informácie o tom, kedy približne moderátor vyrazil na prenos do Bratislavy.

Zábery z akcie Smeru vo Vranove nad Topľou, ktorú tradične moderoval Nikodým
martin nikodym mdz smer vranov nad toplou 2
martin nikodym mdz smer vranov nad toplou

Nikodýmovi sa podarilo do hlavného mesta Slovenska dostať v hraničnom možnom čase. Podľa našich informácií sa totiž ešte o 18-tej nachádzal vo Vranove nad Topľou, pričom po jedenástej večer ho už kamera začala zaberať na prenose OTO 2014. Pri ideálnej premávke, maximálnej rýchlosti a bez akýchkoľvek komplikácií by moderátorovi cesta trvala niečo menej než päť hodín a tak to Nikodým stihol za najkratší možný čas. Je otázne, či mal len šťastie na voľné cesty bez prekážok, alebo mu pomohol aj vozový park Smeru s privilégiami.

Po jedenástej už Nikodýma začala zaberať kamera
martin nikodym oto 2015

Čítať viac...
Nahor