Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Vieme, kedy chce Markíza ukončiť Tvoja tvár znie povedome! Nebude to, ako sa čakalo

Jarný hit Markízy možno nebude mať toľko kôl, ako sa pôvodne hovorilo.

V projekte Tvoja tvár znie povedome našla Markíza novú celebritnú talentovú šou, ktorou v úspešnosti nahrádza niekdajšie Let´s Dance. Vo svojom priebehu novinka v sledovanosti dokonca posilňuje, keď ostatné piate kolo dosiahlo absolútny ratingový aj podielový rekord.

Podľa pôvodných informácií, s ktorými prišli aj médiá, mala Tvoja tvár znie povedome trvať celkovo desať nedieľ. Platiť to však nemusí. Najnovšie informácie z prostredia Markízy totiž hovoria, že šou vyvrcholí o týždeň skôr, ako sa avizovalo.

Aktualizácia:  Tvoja tvár znie povedome bude mať predsa len desať kôl: Semifinále pôjde v netradičnom čase!

Finále Tvoja tvár znie povedome by malo totižto podľa aktuálnych správ prezentovaných klientom prebehnúť už v nedeľu 1. mája. Všeobecne sa s ním po medializovaných informáciách rátalo 8. mája. Na tento deň ale pripadá zápas Francúzska so Slovenskom, ktoré po časovom posune začína v Petrohrade až o 19:15 a minimálne do pol desiatej bude zasahovať aj do večerného programu komerčných televízií.

Licenciu na šou Tvoja tvár znie povedome kúpila Markíza ešte v roku 2014. Už vtedy vás o získaní tohto programu informoval exkluzívne portál Mediaboom.sk. Dnes úspešnú šou mohla mať pritom RTVS, ktorá chcela program vyrábať s Českou televíziou, stanice nakoniec ale spoluprácu nedotiahli do konca. O peniaze však naša verejnoprávna televízia pre zakúpenie licencie prísť nemala.

Čítať viac...
Nahor