Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Vieme, čo bude so sľubovaným vystúpením Sýkoru v Britain´s Got Talent!

Víťaz štvrtej série šou Česko Slovensko má talent, Miro Sýkora, získal ako jednu z cien aj vystúpenie v domovskej verzii formátu Got Talent priamo pred Simonom Cowellom. Kedy sa Sýkora dočká?

Mala ho spoznať celá Británia! Štvrtý víťaz talentovej šou Česko Slovensko má talent, ktorým sa stal spevák Miro Sýkora, dostal ako jednu z cien aj vystúpenie v Britain´s Got Talent, vďaka ktorému by sa jeho talent dostal aj za česko-slovenské hranice. Spevák by sa tak mohol sprezentovať aj v mekke formátu Got Talent, pričom Sýkora sa mal svojho vystúpenia dočkať počas blížiacich sa živých prenosov ôsmej série Britain´s Got Talent. Po stretnutí so Simonom Cowellom v Londýne mal spevák pochádzajúci zo Stredy nad Bodrogom dostať na účasť v live show pozvánku, ukázalo sa však, že nebola oficiálna.

Miro Sýkora tak vystúpenie v britskom Talente nemal isté a dnes je už definitívne jasné, že spevák sa ho ani nedočká. Pre víťaza našej verzie Talentu priestor v live show nakoniec tvorcovia toho britského nenašli. Informácie portálu Mediaboom.sk poskytol samotný Miro Sýkora, ktorý prezradil aj oficiálny dôvod, pre ktorý ho nakoniec do programu nezaradili. „Z časovej tiesne. Nechajme sa prekvapiť na budúci rok,“ povedal Sýkora. Ten tak túto správu nezobral tragicky a verí, že sa svojho vystúpenia dočká v deviatej sezóne Britain´s Got Talent. Joj sme požiadali o stanovisko.

Televízii už raz plány s víťazom Česko Slovensko má talent mimo našej krajiny nevyšli. Víťazovi prvej série ČSMT Joj s Primou sľúbili účasť na veľkom medzinárodnom finále formátu Got Talent, na ktorom sa mali stretnúť aktuálni víťazi všetkých verzií šou. K uskutočneniu svetového finále však nedošlo.

 

Čítať viac...
Nahor