Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Joj sa zoologickej záhrady nechce vzdať! Vieme, ako je to s koncom ZOO

Bulvár obehla informácia, že jarný seriál Joj skončí už po prvej sérii, zisťovali sme viac.

Druhý seriál Danice Hričovej (Halákovej), Braňa Mišíka a Pavla Polnera na obrazovke Joj sa má skončiť. Informovali o tom viaceré médiá, pričom v niektorých prípadoch s odkazom na neuspokojivé výkony sledovanosti. Portál Mediaboom.sk zisťoval podrobnosti.

Seriál Zoo televízia odvysiela podľa plánu počas celej jarnej sezóny, pre ktorú ho vyrobila. Ako však už naznačovala pred štartom, narozdiel od Divokých koní sa rozhodla už na začiatku vyrobiť len jednu sériu s vyjadrením, že zo Zoo telenovelu spraviť nechce. Informoval vás o tom portál Mediaboom.sk.

Rodinný seriál ZOO bol od začiatku koncipovaný s uzavretými dejovými linkami. Tvorcovia s kreatívnou producentkou Danicou (Halákovou) Hričovou pripravujú ďalšie nové formáty pre TV JOJ,“ potvrdila ukončenie Zoo podľa plánu PR manažérka Joj Katarína Nosková. V súčasnosti prebieha natáčanie posledných obrazov. Vyrobiť sa má podľa našich informácií kompletný počet naplánovaných 72 epizód.

Joj so zoologickou záhradou ale len tak neskončí. Televíziu podľa našich informácií téma natoľko zaujala, že s ňou ráta aj v budúcnosti. Je tak možné, že túto tému, vzhľadom aj na divácku odozvu, v budúcnosti v seriálovom projekte spracuje.

Zoo sa postupne podobne ako Divoké kone vyprofilovala ako klasickejší denný seriál vyrábaný najmä v televíznych ateliéroch, čo mu z potenciálu, ktorý mal na začiatku, ubralo. Éra týchto seriálov sa pre túto chvíľu podľa všetkého skončila, čo dokazujú výkony ako Búrlivého vína či minulosezónnej Kukučky. Zoo dosahuje lepšie výkony ako druhá séria Divokých koní, na tú prvú ale nedosiahla. Divoké kone ešte vo svojej prvej sérii bežali pri lepšej kondícii denných seriálov oproti súčasnej jari.

Čítať viac...
Nahor