Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Večernú kriminálku pripravuje aj Markíza, poznáme hlavnú hviezdu!

Nielen Joj sa po čase púšťa do realizácie krimi seriálov.

Aj Markíza to skúsi večer s kriminálnym žánrom. Po tom, čo sa Joj chystá realizovať hneď dva aj keď odlišné krimi projekty, sa do vlastného krimiseriálu púšťa aj televízny líder.

Jeho prípravu podľa zákulisných informácií Markíza už rozbehla a nebude prekvapením, ak s novou kriminálkou stihne vyrukovať do vysielania najbližšiu jeseň. Natáčanie by mohlo začať v najbližších mesiacoch.

Poznáme pritom hlavnú hviezdu, na ktorej bude okrem iného kriminálka postavená. Kým Joj do svojho pripravovaného akčného seriálu, o ktorom vás exkluzívne informoval v pondelok náš portál, chystá obsadiť dvojicu Ján Koleník a Tomáš Maštalír, Markíza vybrala vlastného herca, ktorý kedysi pôsobil ako magnet na ženské diváčky.

V kriminálke by mal nájsť útočisko exkluzívne zazmluvnený herec Markízy Alexander Bárta, ktorý je aktuálne bez televízneho miesta. Od jeho prechodu k televíznemu lídrovi mu nevyšli už dva projekty, najprv fiaskom skončili Doktori, po ukončení úspešného seriálu Chlapi neplačú ho televízia umiestnila do Kukučky, ktorú predčasne minulú jeseň zrušila. Práve v nej mal dostať stabilné miesto na niekoľko sezón.

Herec tak ostal bez angažmánu napriek tomu, že do konkurencie ísť nemohol. Na jar si tak dal televíznu pauzu. Skúsenosti s krimi žánrom už má, zahral si v projektoch verejnoprávnych televízií v Kriminálke Staré mesto a v seriáli Policajti z centra.

Joj už svoju kriminálku s Koleníkom a Maštalírom začala natáčať, okrem toho by na prelome leta a jesene mala spustiť výrobu odvážnej historickej krimi 1890. Viac o oboch projektoch v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor