Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

EXKLUZÍVNE o druhej sérii Tvoja tvár znie povedome: Prvé mená osobností odhalené! (DOPLNENÉ)

Markíza bude chcieť vyskladať podobne funkčnú zostavu ako v prvej sérii, v hre sú tieto mená. AKTUALIZÁCIA NA KONCI ČLÁNKU.

Tvoja tvár znie povedome túto nedeľu končí, no Markíza plynule prechádza do výroby druhej série. Pokračovať v šou sa rozhodla už po úspechoch v minulých týždňoch. Od oznámenia druhej série s plánovaným natáčaním hneď od mája a vysielaním na jeseň 2016 sa vo veľkom spustili otázky ohľadom osobností, ktoré sa v druhom ročníku objavia. Portálu Mediaboom.sk sa podarilo zistiť prvé informácie.

Súčasťou zostavy súťažiacich druhej série Tvoja tvár znie povedome by sa mala stať napríklad tvár skeč šou Kredenc Sväťo Malachovský. Doteraz bol spájaný najmä so značkou Joj, po ukončení Paneláku a Dvojičiek sa na jej obrazovke túto jar neobjavil. Stávka na Malachovského by mohla Markíze zaručiť zábavu ale aj dobrý spevácky výkon. V rámci paródii herec pravidelne spieva v Kredenci, v minulosti tomu tak bolo aj v Haló.

V zákulisí Markízy a samotnej šou sa tiež šušká o ďalších menách. Podľa neoficiálnych informácií by mala v druhej sérii účinkovať aj speváčka Mária Čírová, ktorá bola doteraz taktiež viac spätá s konkurenčnou Joj. Posledne bola spolu s Petrom Bažíkom interpretkou titulnej skladby Kto vie k seriálu Divoké kone, ktorá sa stala hitom. Interpretovala aj ústrednú skladbu k seriálu Nevinní, na ktorej zložení sa aj podieľala. V útrobách Záhorskej Bystrice sa tiež hovorí o možnom angažovaní herečky Zuzany Vačkovej, ktorá minulý rok prišla do Hornej Dolnej. Predtým bola aj ona najmä tvárou Joj, hlavne vďaka seriálu Panelák.

Zaujímavosťou je, že v prípade druhej série Tvoja tvár znie povedome sa šušká aj o mene, ktoré si účinkovanie vyskúšalo už túto jar. Špekulácie totiž hovoria o tom, že by si účasť v šou mohol zopakovať Andrej Bičan, ktorý sa stará o zábavu a patrí medzi kľúčové prvky, ktoré program oživujú. Samotný Bičan však tieto informácie z prostredia Markízy poprel s tým, že zatiaľ oslovený nebol. Šlo však o žart.

V prípade moderátorského postu sa dá očakávať, že na ňom zotrvá Martin „Pyco“ Rausch, Markíza bude tiež chcieť pravdepodobne ponechať súčasnú porotu, v ktorej sú Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly“ Kollár.

DOPLNENÉ: Markíza potvrdila všetky mená osobností z článku. Zároveň dopĺňa zvyšných súťažiacich pre druhú sériu Tvoja tvár znie povedome, ktorými sa stanú Mirka Partlová, Patrik Vyskočil, Lenka Vavrinčíková a Martin Harich. Nemení sa zároveň moderátor ani porota.

Čítať viac...
Nahor