Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Tajná zbraň Markízy pre rok 2018, nová spoločná šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla Dvaja na jedného!

Ako dvojicu ich spopularizovalo Milujem Slovensko, teraz dostávajú nový spoločný projekt na Markíze.

Markíza má v zálohe ďalší formát. Po tom, čo mimo plánov na rok 2018 prezentovaných klientom ohlásila kasting do nových šou Najväčší víťaz či Stena, už dlhodobo intenzívne pracuje na veľkej novinke, v ktorej staví na silnú dvojicu.

Na spolupráci sa totiž dohodla s populárnou dvojkou Adelou Vinczeovou a Danielom Danglom. Oboch ako dvojicu spopularizovala pozícia kapitánov vo verejnoprávnej šou Milujem Slovensko, Markíza chce teraz ich spoločný potenciál využiť vo vlastnom formáte.

Tentoraz sa však Vinczeová s Danglom majú v spoločnom projekte spojiť ako moderátori. Nová šou by sa mala stať tajným ťahákom Markízy pre rok 2018 a jej úspech bude chcieť stavať práve na tomto moderátorskom spojení.

Televízia s prípravami novinky začala ešte hlboko v tomto roku. Podľa viacerých informácií sa tak mohlo stať po letnom úspechu šou Joj, Všetko, čo mám rád, keď by nová šou Vinczeovej a Dangla mohla niesť niektoré jej prvky. Postavená by mala byť napríklad na prvkoch talkshow, zapojené by mohli byť aj hudobné či variétne prvky.

Televízia nateraz detaily o novej šou neodhaľuje, na obrazovky by ju však mohla priniesť už čoskoro. Markíza aktuálne aj sama naznačila prípravu spoločného projektu Vinczeovej a Dangla, v spoločnej fotografii sa s dvojicou odfotila tenistka Dominika Cibulková.

Čítať viac...
Nahor