Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia sú späť, poznáme vysielací deň aj dátum štartu nových častí! (potvrdené)

Markíza skutočne na príchod Susedov čakať nebude, spustí ich skraja nového roka.

Kampaň na nových Susedov začne už čoskoro. Ako sme vás viackrát informovali, Markíza má záujem na ich skorom návrate, ktorý by sa mal udiať hneď začiatkom nového roka, pričom promo na nové časti potiahne v lukratívnom období vianočných sviatkov.

Televízia už svojim klientom potvrdila očakávané nastavenie Susedov, ktorí sa budú vysielať v pondelňajšom zábavnom okne o 20:30. Opäť by mali dostať kratšiu minutáž a napodobniť by mohli dĺžku komediálneho seriálu Naši.

Aktualizácia: Markíza podľa prvých informácií ráta so štartom Susedov hneď v prvé januárové týždne. Najnovšie už sama potvrdila, že pre ich nástup využije veľmi silný deň – Nový rok, nakoľko 1. januára pripadá práve na pondelok. Joj vlani práve na Nový rok trhla stále trvajúci rekord s filmom Hačikó: Príbeh psa.

Susedia vytvoria v januári dvojičku s reprízami komediálneho seriálu Horná Dolná. Tá by sa v priebehu jarnej sezóny mala vrátiť s premiérami na 20:30, nakoľko Markíza nateraz pripravila 10 nových dielov Susedov. Tie jej vydržia vo vysielaní do začiatku marca.

Čítať viac...
Nahor