Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Šoko miesto Milujem Slovensko pripravuje tajnú novinku! Ťahúňom aj Čekovský, poznáme detaily

Šoko si dá tento rok od Milujem Slovensko pauzu, nakrúca však iný projekt.

Iba v utorok sme vás exkluzívne informovali o definitívnom zložení kapitánov pre zábavnú šou Milujem Slovensko, ktoré následne oficiálne potvrdila aj RTVS. Po ročnej pauze sa role kapitánov opäť zhostia Adela Vinczeová a Dano Dangl, ktorí si tak, zdá sa, dajú túto jeseň pauzu od ich spoločného projektu Dvaja na jedného a účinkovaniu na Markíze.

RTVS tak plní svoju predstavu každoročného striedania kapitánov Milujem Slovensko, kde druhú kapitánsku dvojicu vlani vytvorili Stanislava Kašperová a Juraj „Šoko“ Tabaček. Práve ten potvrdil, že s oboma ráta telerozhlas v budúcoročnej sérii, no zároveň naznačil, že sám má za túto šou pre aktuálnu jeseň náhradu.

Tabaček pre Topky načrtol prípravu nového programu, ktorý by sa na obrazovkách mal objaviť už v budúcej sezóne. Dúfam, že sa to divákom bude páčiť a že ich to osloví aj v zostave, ktorá je pre nich pripravená,“ uviedol v stredu pre portál bez toho, aby konkretizoval o aký projekt pôjde či pre ktorú televíziu, podarilo sa nám však zistiť viac.

Podľa exkluzívnych informácií portálu Mediaboom.sk však mohol Tabaček hovoriť o aktuálne tajne pripravovanej šou, ktorej nakrúcanie je v plnom prúde. Malo by ísť o oživenie konceptu relácie Vo štvorici po Slovensku, ktorú v rokoch 2012 a 2015 nakrúcal pre Markízu práve navrátivší kapitán Milujem Slovensko a zároveň televízny dramaturg, Dano Dangl.

Cestovateľsko-zábavný formát ponúkol dosiaľ tri série, dve letné v spomínaných rokoch a jednu zimnú vysielanú od januára 2016. Vo všetkých troch prípadoch zostavu tvorila štvorica hercov z Partičky a aktuálnej relácie S pravdou von Juraj Kemka, Lukáš Latinák, Robo Jakab a Marián Miezga. Nad obmenou hercov uvažoval Dangl už pri príprave druhej série, kde mal navrhnúť aj úplne inú zostavu hercov. Práve to sa udeje teraz, keď v prípade potvrdenia, že je pripravované oživenie samotného formátu, nielen jeho myšlienky, na cesty vyrazí úplne iná zostava populárnych tvárí.

Práve v nej našiel miesto Juraj Tabaček, ktorý už šou vo veľkom nakrúca. Spoločne s ním má byť pritom veľkou posilou pre cestovateľskú reláciou po Slovensku aj Marián Čekovský, ktorý sa podľa viacerých zdrojov pridal k zostave a bude súčasťou novej štvorice. Narozdiel od predošlých sérií budú mať navyše miesto v šou aj herečky, ktoré dotvoria kvarteto cestujúcich osobností. Tabaček a Čekovský aktuálne aj podľa sociálnych sietí trávia spoločne čas, na svojich účtoch zverejnili viacero príspevkov, na ktorých sú obaja.

Aktualizácia: Podarilo sa nám zároveň zistiť, že po prvýkrát nebude šou vysielať Markíza. Do jej realizácie sa pustila verejnoprávna RTVS, ktorá po projekte poškuľovala už v roku 2015, kedy si ju nakoniec Markíza poistila pre seba. Viac informácií v tomto článku. Juraj „Šoko“ Tabaček, ktorý bude jedným z cestovateľov v tohtoročnej šou, tak dostane náhradu za pauzu v Milujem Slovensko priamo v telerozhlase.

View this post on Instagram

s bratom na dovolenke…

A post shared by Juraj Tabaček (@durosoko) on

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor