Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Poznáme tajný dátum štartu seriálovej novinky Kukučka!

Nový seriál Markízy z prostredia rodinnej pekárne by sa do vysielania mohol dostať neskôr, ako sa čakalo.

Dátum štartu hlavných denných seriálov jesene Divokých koní a Búrlivého vína je odhalený, pričom sa nám podarilo zistiť, kedy chce televízny líder vyrukovať s jeho jedinou jesennou seriálovou novinkou.

Kukučku začala Markíza promovať už tento týždeň, keď do vysielania nasadila prvých osem teasrov, no odštartovať by ju v auguste nemusela. Podľa našich potvrdených informácií už televízia oznámila klientom zámer nasadiť seriál až od druhého septembrového týždňa – pondelka 7. septembra.

Potvrdzujú sa zároveň plány lídra s tým, do akého času ktorý denný seriál nasadí. V najnovších plánoch na 34. týždeň Markíza odhalila, že s Búrlivým vínom aj naďalej predsa len počíta v najhlavnejšom čase o 20:30, Kukučka by tak skutočne nahradila seriál Chlapi neplačú vysielaný o 18-tej.

Či Markíza aj reálne pôjde podľa prezentovaného scenára, je otázne. Inak sa totiž rozhodla aj v prípade Búrlivého vína, keď pôvodne klientom avizovala jeho návrat 24. augusta. Nakoniec sa tak stane už v pondelok 17. augusta zarovno s Divokými koňmi. Markíza nasadila Búrlivé víno skôr aj na začiatku roka, keď zareagovala na dátum štartu práve Divokých koní.

O Kukučke je známych čoraz viac informácií. Televízia už predstavila ústrednú romantickú dvojicu, ktorú vytvoria neopozeraní herci Mary Havranová a Matúš Kvietik. Známymi hereckými menami sú tiež Ľubo Roman, Anna Šišková, Roman Luknár či Alexander Bárta.

O seriáli Kukučka
Kukučka je príbeh o rodine vo všetkých jej podobách a o hodnotách, ktoré ctí. Diváci sa zamilujú do hlavných hrdinov, budú držať palce Dávidovi v boji proti veľkopodnikateľovi Goliášovi. Podarí sa hlavným hrdinom prekonať všetky prekážky a utíšiť bolesť?

Čítať viac...
Nahor