Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Poznáme prvé podrobnosti o novom sitkome Kolaps! Títo herci si v ňom zahrajú

Nástupca Mafstory bude jedným z troch sitkomov, ktoré chce Joj ponúknuť v roku 2015.

Aktualizácia: Joj poupravila názov seriálu z Kolabs na Kolaps.

Markíza má Hornú Dolnú, Joj bude mať rovno až tri komediálne seriály. Spoločne s Profesionálmi sa na obrazovke televíznej dvojky v priebehu tohto roka predstaví sitkom s internetovou postavičkou Evelyn a tiež ohlásený spin-off dlhoročného seriálu Mafstory – Kolaps, o ktorom zatiaľ žiadne podrobnosti televízia nezverejnila.

Podľa našich informácií bude Kolaps akýmsi pokračovateľom sitkomov v štýle Profesionálov a najmä Mafstory. Novinka by sa však nemala odohrávať v rodine mafiánov a ani priniesť spin-off v podobe príbehov jednej z postavičiek známych z mafiánskeho sitkomu.

Spoločné by však mali mať meno hlavného predstaviteľa, ktorý si zahral ako v Mafstory tak Profesionáloch. Jednu z hlavných postáv by mal totiž stvárniť Peter Batthyány, ktorý sa ako jeden z mála ústredných komediálnych tvárí Joj zatiaľ výraznejšie neobjavoval na konkurenčnej Markíze. Paradoxne, svoj najväčší priestor v jej vysielaní dostal v začiatkoch vysielania lídra, kedy moderoval tanečnú šou Dr. El. V súčasnosti sa napríklad objavil v jednom z vydaní zábavnej relácie Naši ma zabijú.

Batthyány by mal v novom sitkome vytvoriť úspešnú partiu s ďalšími známymi komediálnymi menami. Ďalšími tvárami Kolabsu by mali byť Ady Hajdu, či Jana Oľhová, ktorá taktiež dostala priestor v Profesionáloch. Obaja herci sa aktuálne objavujú v denných projektoch lídra – Hajdu stvárňuje Sveťa Malatinského v seriáli Chlapi neplačú, Oľhová zas Vieru Roznerovú v Búrlivom víne.

Čítať viac...
Nahor