Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Poznáme prvé detaily o vysielaní ZOO! Kedy odštartuje a koľko sérií je teraz v pláne? (+logo)

Joj druhý rok po sebe uvedie nový ťažiskový seriál, aké má plány tentoraz?

Joj po tohtoročnom hlavnom seriáli Divoké kone pripravuje ťažiskovú rodinnú sériu aj pre rok 2016. Ako je už známe, stane sa ňou seriál s komediálnymi prvkami ZOO, ktorý označuje televízia za výpravný, pričom v náročnosti výroby predčí Divoké kone. Tie postupne skĺzli do klasického denného seriálu.

Poznáme už pritom prvé informácie ohľadom vysielania seriálovej novinky. Okrem potvrdeného nasadenia na jar sa schyľuje opäť ku skorému nástupu seriálu, keď by sa ZOO mohla podľa prvých informácií uviesť už v januári a teda ešte v slabšom medzisezónnom období.

V prípade potvrdenia týchto plánov je jasné, že súboje v jarnej sezóne sa opäť naplno rozbehnú už v prvom mesiaci roka. Minulý rok  obdobne odštartovali Divoké kone, s ktorými sa hneď vrátilo aj Búrlivé víno, Markíza tiež uviedla Hornú Dolnú, ktorej celú prvú sériu odvysielala v inzertne slabom období.

Zisťovali sme tiež, aké plány má Joj so ZOO v budúcnosti. Kým Panelák bol od začiatku koncipovaný ako nekonečný seriál, Divoké kone mali svoj uzavretý dej, ktorý vyvrcholil už prvou sériou. Tvorcovia avizovali, že vyrobia maximálne dve série. V prípade ZOO podľa našich informácií ráta Joj s výrobou zatiaľ jednej série. Korešpondovalo by to s jej vyjadrením, že zo ZOO telenovelu nespraví. Rozdielny prístup zvolila Markíza pri Kukučke, kedy od začiatku rátala aj s pokračovaním v budúcom roku, seriál však neuspel už s prvými časťami a šiel do predčasného finále.

Joj už pre ZOO vyrobila aj logo, v prvom náhľade ho nájdete nižšie. Žánrovo televízia predstavuje seriál ako komediálno-dramatický, v ktorom sa okrem rodinnej či kriminálnej linky s pašovaním zvierat bude krížiť aj linka komediálna.

Známe sú aj viaceré mená, ktoré si v seriáli zahrajú. Televízia doň zlákala Zuzanu Šebovú, ktorá by mohla byť práve súčasťou komediálnej linky v ZOO. Potvrdení sú už tiež František Kovár, Juraj Hrčka, Pavel Šimun, Tomáš Hanák, Kveta Stažanová, Zuzana Tlučková, Milan Bahúl, Dominika Richterová, Přemek Boublík, Marián Slovák, Andy Hryc, Oldo Hlaváček, Jozef Vajda či tváre Divokých koní Alena Ďuránová, Marko Igonda alebo Csongor Kassai. Hlavné postavy stvárnia Táňa Pauhofová a Ján Koleník.

Prvý náhľad loga seriálu ZOO
zoo logo

Čítať viac...
Nahor