Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Poznáme plány Markízy s kľúčovou šou Ostrov! Kde ju nasadí?

Potvrdzujú sa informácie portálu Mediaboom.sk, že exotickú šou zaradí líder viackrát do týždňa.

Nákladná exotická reality šou Ostrov prinesie po prvýkrát svetový formát Survivor vo svojej pravej podobe na Slovensko, pričom Markíza do nej vkladá nemalé nádeje. Ako sme vás už informovali, podľa viacerých zdrojov je pre televíziu najdôležitejším programom jesene, a to aj pred druhou sériou Tvoja tvár znie povedome.

Poznáme už pritom detaily ohľadom nasadenia šou. Markíza svojim klientom potvrdila informácie Mediaboom.sk o tom, že pôjde častejšie ako len raz do týždňa. Avizuje ju pravidelne dvakrát, keď by mal Ostrov svoje miesto nájsť stabilne v utorky a štvrtky. Ide o prvé plány, ktoré môže líder upraviť.

Ostrov by tak mal byť hlavným formátom v týždni, vysielať sa bude o 20:30. Za ním bude podľa prvých plánov bez prestávky pokračovať kvíz šou Dobre vedieť!, ktorá by sa tak mala vrátiť do druhého večerného okna na 21:40.

Pri aktuálnom nastavení štruktúr televízií by sa Ostrov stretol s komediálnym seriálom Joj Naši. Televízia v tejto chvíli avizuje klientom jeho zvýšenú intenzitu dvakrát do týždňa práve v utorky a štvrtky o 20:30.

Čítať viac...
Nahor