Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Poznáme novinky o slovenskom Krok za krokom! Vnútri názov, prvé mená aj dej seriálu

Seriál spájajúci sa so sitkomom Krok za krokom má dostať zelenú.

Ešte pred letom sa začalo hovoriť o komediálnej novinke Andyho Krausa, ktorá by mohla pripomínať legendárny sitkom Krok za krokom. Po pár mesiacoch je seriál blízko svojej realizácie.

Podľa našich informácií sa Joj do natáčania novinky pustí. Známy je pritom už jeho zatiaľ pracovný názov, keď ho televízia nazvala Deň za dňom. Podobne ako americký seriál by aj táto novinka mala byť sitkom bežnej približne polhodinovej minutáže.

Do seriálu Deň za dňom tak, ako sme už dávnejšie informovali, chce Kraus povolať viaceré tváre z Paneláku. Po kastingu na hlavné postavy sa tak aj skutočne stane, keď by si v novinke mali zahrať mená ako Božidara Turzonovová, Zuzana Mauréry, Matej Landl či Kristína Greppelová. Landl je stabilnou tvárou aj markizáckeho komediálneho hitu Horná Dolná.

Čo bude mať Deň za dňom s Krom za krokom podobné, je dom, v ktorom spolu nažíva niekoľko rodín. Príbeh sa bude odohrávať okolo vdovy Paulíny Gulemiházyi, priameho potomka kedysi váženého rodu. Stvárni ju Turzonovová. Spolu s ňou v jednom dome nažívajú aj jej dve deti s ich rodinami . O vtipné situácie sa majú starať maniere starej dámy, rozdielnosť majetkových pomerov rodín a rovnako tak pováh.

Čítať viac...
Nahor