Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Prachař prvým známym porotcom piateho Talentu! Koho nahradí?

Zostava jesennej šou Česko Slovensko má talent sa začína postupne črtať.

Iba pár hodín po oznámení moderátorov piateho ročníka Česko Slovensko má talent spoznávame meno prvého porotcu novej série talentovej šou. Napriek tomu, že Joj tento raz staví na úplne novú moderátorskú dvojicu, keď sa dohodla s Juniorom a Marcelom, potvrdzujú sa informácie o jednom z mien, s ktorým dohadovala spoluprácu.

Podľa zákulisných informácií mal totiž záujem participovať aj na ďalšej sérii Česko Slovensko má talent Jakub Prachař, ktorý však po Pycovom odchode do Superstar prišiel o miesto moderátora. Joj si totiž nevybrala z trojice ženských mien, ktoré mala zvažovať ako náhradu za Pyca k českému moderátorovi.

Televízia nám však potvrdila, že s Prachařom chce spolupracovať aj naďalej, pričom práve on by sa mal stať prvým porotcom piateho Talentu. Šou si tak okúsi z opačnej strany.

Zostava nového ročníka Česko Slovensko má talent ešte môže byť zaujímavá, nakoľko podľa zákulisných informácií zasadne Prachař na najmenej stabilnú stoličku, na ktorej sa v priebehu rokov vystriedali hneď traja Česi. V prvom ročníku ju obsadil Jan Kraus, v druhej a tretej sérii Martin Dejdar, ostatne vďaka exkluzívnej spolupráci s Primou si na nej posedel Leoš Mareš.

Podobne, ako moderátorské miesta, aj tie porotcovské si bude Joj, podľa všetkého, obsadzovať podľa vlastného gusta. Ako sme vás už informovali, Prima sa, pravdepodobne, do výroby Talentu tento rok zapojí už len minimálne, otázne je dokonca tiež, či bude šou vôbec vysielať. Náborovú fázu ešte určite absolvuje spoločne s Joj, keď vyhlásila kastingy. Celkovo ich po Českej republike zorganizuje až osem.

Zoznam českých kastingov do Česko Slovensko má talent
18.4. sobota
9.00 – 12.00 JIHLAVA, Křesťanská základní škola Jihlava, náměstí Svobody 1369/3
09.00 – 12.00 PLZEŇ, 16. Základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30
15.00 – 19.00 BRNO, Základní škola a mateřská škola, Husova 17
15.00 – 21.00 PRAHA, Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Masná 18

19.4. nedeľa
09.00 – 12.00 OLOMOUC, Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc, třída Svornosti 37/900
09.00 – 12.00 ÚSTÍ NAD LABEM, Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Pařížská 15
15.00 – 18.00 OSTRAVA, Střední škola elektrotechnická, Na Jízdárně 30
15.00 – 18.00 LIBEREC, Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Husova 142/44

Čítať viac...
Nahor