Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Poznáme dátum štartu šou Tvoja tvár znie povedome! Markíza od nej čaká veľa

Podrobnosti o najväčších jarných ťahákoch Markízy sa postupne dostávajú na verejnosť.

Po potvrdení mnohých informácií ohľadom siedmej Farmy je čoraz viac podrobností známych aj o novej ťažiskovej celebrity šou Tvoja tvár znie povedome.

Ako je už známe, šou pobeží v hlavnej sezóne, pričom obsadí tradičné miesto pre šouprogramy nedeľu o 20:30. Podarilo sa nám tiež zistiť, kedy Markíza ráta so štartom novinky. Stať by sa tak podľa prvých informácií televízie malo v nedeľu 6. marca.

Televízia tak, ako sa aj očakávalo, nakumuluje príchod dôležitých formátov do jedného obdobia. Siedma Farma, ktorá bude po prvý raz v zložení s ex-farmármi, podľa oficiálnych plánov Markízy odštartuje v piatok 26. februára po Búrlivom víno o 21:40, pričom následne prvý týždeň na farme začne v pondelok po Hornej Dolnej a Kredenci.

Novú spevácku celebrity šou Tvoja tvár znie povedome bude režírovať Pepe Majeský. Na starosť by si mal zobrať aj českú verziu šou, ktorú by mala taktiež v marci uviesť Nova pod názvom Tvoje tvář má známý hlas. Na známych spevákov sa každý týždeň budú meniť osobnosti Iva Pazderková, Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus, porota bude v zložení Janek Ledecký, Jitka Čvančarová a Jakub Kohák, pravidelne tiež pribudne hosťujúci porotca. Na moderovanie prikývol Ondřej Sokol. Šou pobeží v soboty.

Podobne ako Nova aj Markíza by mala zo šou Tvoja tvár znie povedome urobiť kratší ťažiskový formát. Vysielať by sa mal približne dva mesiace, vyvrcholiť by mohol na prelome apríla a mája. Hneď skraja piateho mesiaca v roku pritom štartujú hokejové Majstrovstvá sveta, ktoré budú značne komerčným staniciam uberať, v prvú nedeľu šampionátu 8. mája hrá k tomu slovenská reprezentácia o 18:15 s Francúzmi.

Od šou Tvoja tvár znie povedome si Markíza podľa zákulisných informácií sľubuje veľa. Očakávať by mala dokonca lepšie výkony, než dosahovala na jeseň so Superstar. Aj pri tomto projekte mala televízia načrieť hlboko do rozpočtu. Sama Markíza odhalila prvé mená, ktoré sa v šou objavia, zoznam však ešte nekončí. Nateraz sú ohlásení Andrej Bičan, Lukáš Adamec, Michaela Čobejová, Barbora Švidraňová, Viktor Vincze a Štefan Skrúcaný.

Čítať viac...
Nahor