Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Poznáme dátum štartu Inkognita! V stredy nakoniec nepobeží

Joj mení pôvodné plány a zábavnú reláciu nenasadí proti Chart Show.

Návrat Inkognita prebehne na Joj už o približne dva týždne. Televízia podľa našich informácií plánuje prvú premiérovú časť po ôsmich rokoch odvysielať hneď po skončení Majstrovstiev sveta v hokeji a to deň po ich finálovom zápase v pondelok 18. mája.

Joj týmto krokom zmení pôvodný úmysel nasadiť zábavnú reláciu na stredy proti Chart Show. Rozhodnúť mohol aj aktuálny výkon Divokých koní, ktoré ostatnú stredu dosiahli mimo konkurencie Ligy majstrov jedny z najlepších čísel ostatných týždňov. Práve pondelky pri tom boli kedysi domovom zábavnej relácie, kým ju Joj nepresunula na štvrtok.

Naďalej však podľa našich informácií ostáva platný zámer okresať počet epizód Divokých koní v týždni. Absencia v pondelky zníži nasadenie seriálu na trikrát do týždňa.

Ako sme vás už tiež informovali, Joj po prvý raz vyrobí reláciu v spolupráci s Fremantle Media. Tá si nárokovala aj na pôvodné Inkognito, ktoré pre televíziu vyrábala spoločnosť Maya. Spory vyústili až do pozastavenia relácie, ktorá nakoniec oddychovala dlhých osem rokov.

Čítať viac...
Nahor