Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Poznáme ďalšieho porotcu Superstar! V čom ostane Habera sám?

Markíza s Novou by mali po ostatnom ročníku opäť staviť na štvorčlennú porotu.

Mená hlavných aktérov veľkých jesenných talentových šou sa postupne odkrývajú. Joj predstavila prakticky kompletnú zostavu piateho Talentu, záhadou nateraz ostáva len meno štvrtého porotcu, keď sa televízia rozhodla rozšíriť počet porotcovských kresiel. Rovnako štvorica osobností by mala obsadiť aj porotcovský panel konkurenčnej Superstar. Markíza s Novou zatiaľ predstavili dve mená – Paľa Haberu a Martu Jandovú, známe je tiež, že sa po rokoch do speváckej šou vráti Martin Pyco Rausch.

Čítajte aj: Markíza investuje do Superstar poriadne pálky: Pyca preplatila rekordným honorárom!

Portálu Mediaboom.sk sa podarilo získať okrem plánovaného počtu porotcov v najnovšom ročníku Superstar najmä ďalšie meno, ktoré by sa malo na jeseň v šou objaviť. Podľa dosiaľ nepotvrdených informácií z prostredia Záhorskej Bystrice opäť zasadne do poroty skladateľ Ondřej Soukup, ktorého televízie do Superstar po čase vytiahli už v roku 2013. Soukup sa stal výraznou súčasťou speváckej šou v Česku, keď bol členom poroty počas prvých dvoch ročníkov Česko hľadá Superstar. Bude to tak preňho štvrtý ročník, ktorého sa zúčastní.

Zaujímavosťou je, že napriek tomu, že by mala Markíza rátať so štvorčlennou porotou, národnosti podľa všetkého nevyváži. Podľa našich informácií bude mať pri výbere štvrtého člena poroty hlavné slovo Nova. Je síce jasné, že v hre je ženské meno, no aktuálne nie slovenské. V porote tak budú mať, pravdepodobne, Česi prevahu a Habera bude hájiť slovenské farby sám.

Čítať viac...
Nahor