Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Nový sitkom Andyho Krausa sa pripravuje na štart, Deň za dňom sa volať nebude!

Televízia novinku vo veľkom natáča, spustí ju čoskoro.

Divákom sa čoskoro predstaví ďalší nový sitkom. Andy Kraus po komediálnom seriáli Dvojičky, ktorý nakoniec divákov nepresvedčil, pripravuje druhý seriálový projekt od skončenia Paneláku, pričom sa opäť vybral cestou humoru.

Jeho nový seriál bol od začiatku prirovnávaný ku kultovému sitkomu Krok za krokom, prispôsobený tomu bol dokonca aj jeho názov – Deň za dňom, ktorý televízia predstavila v štruktúre a potvrdila ho aj na svojich oficiálnych stránkach.

Aktualizácia: Sitkom Andyho Krausa už pozná definitívny názov, Na plné gule to nie je!

Ako však aj portál Mediaboom.sk naznačoval, môže ísť len o pracovný názov, čo sa nakoniec aj potvrdzuje. Podľa najnovších informácií sa novinka Deň za dňom volať nebude, pričom televízia zatiaľ o definitívnom názve rozhoduje. Informácie potvrdila PR manažérka Joj, Katarína Gajdošíková. O tom, že definitíva ešte nepadla, svedčí aj pozvánka pre novinárov na stretnutie s hercami a tvorcami, v ktorej Joj nekomunikuje žiadny názov projektu, vypustila aj pracovnú verziu Deň za dňom.

Okolo sitkomu Andyho Krausa to začína ožívať v čase, kedy sa novinka pomaly pýta do vysielania. Joj by seriál podľa našich informácií mala nasadiť už v priebehu februára a posilniť ním večerný program.

Tlačovka k seriálu prebehne v utorok v ateliéroch v Rači, kde stojí aj dom rodu Gulemiházyovcov, ktorý je dejiskom sitkomu. Hlavné postavy stvárnia Božidara Turzonovová, Marián Miezga, Matej Landl, Zuzana Mauréry, Kristína Greppelová či Lukáš Frlajs. Potvrdili sa tak informácie portálu Mediaboom.sk, že tvorcovia sitkomu siahnu v prvom rade po menách z ukončeného Paneláku.

Božidara Turzonovová stvárni majetnú vdovu Paulinu Gulemiházyi. Tá žije spolu v jednom dome spolu s jej dvoma potomkami – synom Tarkanom s jeho priateľkou Kristínou a ich dcérou Anastáziou, a taktiež dcérou Guzel, jej manželom Macejkom a ich takmer dospelým synom Duranom. “Pani Paulina dáva všetkým jasne najavo, kto je v dome pánom. Veľkopanské maniere starej dámy, vydieranie dedičstvom, striktné vyžadovanie dodržiavania pravidiel… to je len zlomok toho, s čím musia obyvatelia prepychového domu zápasiť,” hovorí o seriáli televízia.

Fotografie z nakrúcania sitkomu Andyho Krausa
den za dnom sitkom andyho krausa miezga

den za dnom sitkom andyho krausa natacanie vyroba1

den za dnom sitkom andyho krausa miezga turzonovova maurery

Čítať viac...
Nahor