Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nový denný seriál Markízy potvrdený, poznáme detaily! Oteckovia môžu prísť už na jeseň

Prečítajte si detaily ohľadom nového seriálu Markízy.

Denný seriál bude mať na slovenských obrazovkách miesto aj naďalej. Potvrdzujú sa informácie portálu Mediaboom.sk, ktorý dlhodobejšie informoval o plánoch televízie uviesť seriálovú daily novinku, a to aj po prepadáku Kukučka či neúspechu Búrlivého vína.

Markíza však mala chcieť staviť na odľahčenejší žáner, čo sa rovnako potvrdzuje. Denným seriálom totiž bude komediálna rodinná novinka Oteckovia, ktorú Markíza dlhodobo pripravovala a aktuálne už plánuje jej výrobu. Hlavné postavy si zahrajú medzi inými Vladimír Kobielsky, Braňo Deák, Monika Hilmerová či Zuzana Mauréry.

oteckovia-logo-prve-navrhy-upv

Napriek tomu, že sa televízia do nakrúcania Oteckov dosiaľ nepustila, informácie zo Záhorskej Bystrice hovoria o ich možnom skorom príchode Oteckov na obrazovku. Markíza totiž podľa prvých informácií chce mať denný seriál pripravený už pre jesennú sezónu, kedy by ho v prípade potreby vytiahla. Dá sa očakávať, že v septembri ho nestihne.

Denný seriál by mal byť novou posilou Markízy v accesse. Napriek tomu, že sa jej aktuálne v podvečery darí a dokázala zmazať dlhodobejší radikálny prepad po Kukučke, Bez servítky či Kolese šťastia, naďalej jej strácajú Televízne noviny, ktoré tento rok denne zaostávajú v celkovom publiku za konkurenčnými Novinami. S denným seriálom podvečer dokázala Markíza v minulosti dosahovať výraznejšie nadpriemery, ku ktorým by si to chcela namieriť aj teraz.

Oteckovia nie sú pôvodným seriálom Markízy. Televízia adaptuje argentínsky formát Señores Papis, ktorý CME kúpilo aj do Slovinska, Chorvátska, Rumunska či pre českú televíziu Nova. Seriál sa vysielal v roku 2014, so žánrom blízkym telenovele ponúkol cez 140 častí.

Čítať viac...
Nahor