Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Nikto nie je dokonalý na dvoch obrazovkách? Vieme, či pôjde na Joj a RTVS súčasne! (aktualizácia)

Joj sa rozhodla umiestniť reláciu Nikto nie je dokonalý do jej stabilného slotu, RTVS v jej vysielaní však pokračuje.

Napriek tomu, že sa relácia Nikto nie je dokonalý presúva od februára na Joj, na obrazovke Jednotky nekončí. RTVS aj po ukončení spolupráce na výrobe programu pokračuje vo vysielaní jej repríz a bude tak robiť aj naďalej.

Verejnoprávna televízia už podľa našich informácií informovala partnerov, že s reprízami Nikto nie je dokonalý ráta aj v marci. Vysielať ich bude v klasickom nastavení počas utorkov od 20:25. Naďalej tak neplánuje ponúknuť alternatívny program a aj do hlavnej sezóny vstupuje s reprízami.

Joj pritom len prednedávnom vydala predbežný plán, v ktorom avizovala zámer umiestniť premiéry Nikto nie je dokonalý na utorok večer. Medzičasom už správu potvrdil aj generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega. „Reláciu Nikto nie je dokonalý so skvelými moderátormi Juniorom a Marcelom nájdete v programe aj naďalej počas utorňajších večerov, štartujeme už 28. februára,“ napísal na sociálnej sieti.

V prípade, že obe televízie zotrvajú pri svojich plánoch, dôjde na trhu ku kurióznej situácii. Rovnaký formát budú mať možnosť diváci sledovať v podobnom čase na dvoch rozdielnych staniciach.

Aktualizácia: Joj už potvrdila, že v marci ráta so šou Nikto nie je dokonalý v utorky o 20:35, RTVS zároveň potvrdzuje ponechanie repríz zábavnej relácie rovnako v utorky od 20:25. Nikto nie je dokonalý tak pôjde na RTVS a Joj proti sebe.

Čítať viac...
Nahor