Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nedele budú poriadne ostré, pokračuje v nich V siedmom nebi! Vieme, odkedy

Rozborilovi budú naďalej patriť najsilnejšie nedele.

Vilo Rozboril sa definitívne usádza v najsilnejšom prime-time. Televízna dvojka podľa našich informácií aj tento raz nasadí reláciu V siedmom nebi rovnako ako pred rokom na nedeľu. V rovnaký deň sa vysielala aj jarná šou Tanec snov. Rozboril zdedil na jeseň 2014 slot, ktorý pred tým štyri roky okupovali talentové šou Joj. Tento žáner televízia presúva na soboty.

Siedme nebo pri tom skutočne stihne návrat ešte v auguste. Prisľúbil to samotný moderátor. Relácia o plnení snov má odštartovať s druhou sériou v nedeľu 30. augusta, teda v rovnaký deň, ako Superstar.

Nedeľa večer bude túto jeseň mimoriadne nabitá. Približne na pol deviatu totiž veľký projekt nasadzujú ako Markíza, tak Joj aj Jednotka RTVS. Na komerčných staniciach prebehne už spomínaný súboj medzi Superstar a V siedmom nebi, do sledovanosti bude chcieť prehovoriť aj nový kľúčový seriál RTVS Doktor Martin. Ten odštartuje až o týždeň neskôr 6. septembra. Viac o seriáli v tomto článku.

Joj sa chystá v druhom ročníku Siedmeho neba priniesť ešte väčšie príbehy. „Žiadostí o pomoc sme dostali ešte viac ako v minulosti. O to ťažšie je potom vybrať z nich. Táto jesenná séria však bude plná bohovských detských hrdinov,“ povedal Rozboril. Viac bude aj drámy a príbehov zo zahraničia, konkrétne z kritických oblastí. Viac v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor