Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne! Mečiarová po odchode z Markízy: Našla nové miesto, návrat do televízie!

Moderátorka odišla od lídra po 13 rokoch, dnes, zdá sa, našla novú prácu.

Martina Mečiarová sa, pravdepodobne, vracia do televízie. Moderátorka sa na televíznej obrazovke prestala objavovať od roku 2014 po personálnych zmenách v magazíne Reflex, pričom nepríjemná situácia, keď jej Markíza nové miesto nenašla, vyústila do výpovede moderátorky. Tá svoje dlhoročné pôsobisko opustila po 13 rokoch.

Momentálne sa ale zdá, že sa moderátorke podarilo získať nové miesto. Mečiarová sa totiž začala objavovať vo vysielaní spravodajskej televízie TA3, aj keď zatiaľ sa do éteru dostal len jej hlas prostredníctvom reportáží či upútaviek. Moderátorka sa však, podľa všetkého, dohodla s televíziou na novom pôsobení. Vo februári absolvovala podľa týždenníka Plus sedem dní spoločne s Barborou Rakovskou v TA3 kamerové skúšky, na akú reláciu ostalo tajomstvom.

TA3 však dohodu s Mečiarovou odmieta komentovať. „Personálne otázky sú vnútornou záležitosťou televízie TA3,“ odkázala televízia. Podľa tohto vyjadrenia je jasné, že sa moderátorka, aspoň zatiaľ, neobjaví v žiadnej z relácií televízie, no je pravdepodobné, že sa Mečiarovej podarilo získať v televízii miesto za kamerou.

Takáto práca by sa zhodovala s jej vyjadrením o skúsenostiach z mediálnej brandže a pôsobení v Markíze spred roka. „Ak vám niekto bude hovoriť, že v mediánom svete je super, kamarátska, tvorivá atmosféra a všetci sa majú radi, nie je to pravda. Viem, o čom hovorím, bola som v tom roky. Žiadne veľké priateľstva tam nie sú a každý kope sám za seba,“ povedala v roku 2014 pre Plus jeden deň Mečiarová. Zároveň priznala, že jej odchod z Markízy nebol náhodný. „Posledné mesiace som chodila do práce so stiahnutým žalúdkom, ten tlak na psychiku bol už naozaj veľký,“ rozhovorila sa o poslednom období u lídra.

Čítať viac...
Nahor