Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Markíza chce novú šou v hlavnej úlohe s otcami! Nahradí tým Zámenu manželiek?

Televízia v reality programoch zo slovenských domácností chce pokračovať, chystá novinku.

Kolotoč s novými projektami Markízy je naplno rozbehnutý a nechystá sa zastaviť. Televízia sa popri viacerých pripravovaných novinkách (zoznam nižšie) sústredí na ďalší reality formát, do ktorého výroby by sa chcela pustiť.

Nový program by sa mohol stať príbuzným Zámeny manželiek. Túto licencovanú šou vysiela líder už od roku 2004 a nové časti chce prinášať aj naďalej. V poslednom čase však naráža na problém, keď sila formátu klesá. Posledne ho Markíza skúšala vysielať vo februári tohto roka vo štvrtky v druhom slote po 21:40, no napriek neskoršiemu času sa šou v konkurencii Inkognita postupne prepadávala. Čoskoro jej premiéry odsunula až k 23-tej hodine.

Aj preto sa, pravdepodobne, Markíza pustila do oslovovania známejších mamičiek najmä z jej reality šou. Za honorár do programu podľa zákulisných informácií lákala viacero mien, ktoré sa už na obrazovke objavili. Televízia by týmto spôsobom formát zatraktívnila.

V pláne však má podľa zákulisných informácií prísť aj s novinkou. Črtá sa totiž nová docu soap reality šou, v ktorej sa chce Markíza po manželkách zamerať na otcov. Program by mala vyrábať na základe zahraničnej licencie a mala by prevetrať schopnosti mužov v starostlivosti o deti a domácnosť.

Šou v hlavnej úlohe s otcami priniesla Joj v roku 2006 v programe Otec v akcii. V každom vydaní sa vybrala do dvoch domácností, v ktorých hlava rodiny ostala doma na niekoľko dní s deťmi sama. Kým sa partnerka vybrala oddychovať napríklad do kúpeľov, otec sa musel postarať o deti aj domáce práce. Šou sa v tom čase nestretla s úspechom u divákov.

Markíza má aktuálne pripravovaných hneď niekoľko nových reality či súťažných projektov. V realizácii má byť svadobná šou Čas na svadbu, v plnom prúde je natáčanie súťažno-zábavnej šou Dobré vedieť! Televízia zároveň pripravuje emotívnu novinku spojenú s prerábaním bytov Šťastný domov, veľkú reality šou Ostrov, či vlastnú verziu šou o chudnutí Extrémne premeny.

Priniesť chce aj ďalšiu novú šou O 10 rokov mladší. Do nej zháňa manželský pár či partnerov, ktorí prejdú veľkou zmenou vizáže. „Ak máte vy a váš partner problém s vizážou – napríklad problematický chrup, vačky pod očami, ovisnuté viečka, odstávajúce uši, problematickú pleť, prepadnutú tvár, nepekné vrásky…“ píše televízia. Na jeseň by sa k tomu mala vrátiť s druhou sériou šou Tvoja tvár znie povedome, naďalej vyrába Zámenu manželiek a Svokru.

Foto: Zámena manželiek, Nova

Čítať viac...
Nahor