Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Exkluzívne

Exkluzívne: Markíza vyrukuje budúci rok s novým seriálom! Poznáme názov aj hlavné mená

Televízny líder pracuje na novom seriáli, po úspešnom rozbehnutí Pána profesora a presune Červených pások na budúci rok viac noviniek nechystá.

Do konca roka ostávajú dva mesiace a televízie sa už sústreďujú na skladanie budúcoročných programových plánov.

Markíza v ostatných sezónach začala výrazne stabilizovať svoju programovú ponuku, keď jej uspela väčšina noviniek, a tak bude jej hlavným cieľom udržať výkonnosť zavedených programov. Pre budúci rok tak novinky prakticky neplánuje, vysielanie sa však chystá doplniť novým seriálom.

Markíza totiž podľa našich informácií už rozbehla nakrúcanie nového komediálneho seriálu, ktorý má rozšíriť jej súčasnú zábavnú seriálovú ponuku s Hornou Dolnou, Susedmi a Pánom profesorom.

Novinka má niesť podľa informácií zo Záhorskej Bystrice názov Najhorší týždeň môjho života, pričom vychádzať bude ako všetky jej ostatné seriálové novinky zo zahraničnej predlohy.

Nový komediálny seriál Markízy má byť adaptáciou už staršieho briského sitkomu The Worst Week of My Life, ktorý v rokoch 2004 až 2006 vysielala stanica BBC One. Vznikli celkovo tri série a 17 častí – prvé dve série boli rozdelené do siedmich epizód na základe siedmich dní v týždni, posledná tretia séria pozostávala z troch špeciálnych vianočných vydaní.

O seriáli The Worst Week of My Life
Britský seriál sleduje príbeh Howarda a Mel, ktorí majú týždeň pred svadbou. Kým pre niekoho ide o čakanie na najkrajšie dni života, pre chaotického Howarda, v ktorého živote nič neprebieha tak, ako má, sa čakanie na svadbu mení na peklo. Už v pondelok Howardova bývalá sekretárka doručí na párty v kancelárii bombu, pričom tým sa pekelné brány len pootvoria a je to nič oproti tomu, čo nastane ďalšie dni. Druhá séria začína narodením dieťaťa mladomanželov.

Markíza adaptuje vyše 15-ročný seriál do súčasných podmienok a slovenských reálií. Poznáme už pritom aj viaceré mená, ktoré by si v novinke mali zahrať.

Ústredný pár budúcich manželov by mali stvárniť Roman Poláčik a Kristína Svarinská, v ďalších úlohách sa objavia Jozef Vajda, Dominika Kavaschová, Vlado Černý, Zdena Studenková alebo Ľubomír Paulovič.

Seriál The Worst Week of My Life sa vo svete dočkal už viacero lokálnych adaptácií, väčšinou však v kratšom čase po jeho odvysielaní. Vlastné verzie nakrútili napríklad v Nemecku, Rumunsku, Taliansku ale aj v Spojených štátoch či v Grécku.

Čítať viac...
Nahor