Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Markíza v januári – pozrite si zmenenú programovú štruktúru

Január prinesie na Markízu upravenú vysielaciu štruktúru. Diváci si budú musieť počkať na pokračovanie seriálov Búrlivé víno a Chlapi neplačú, v prime time Markíza ponúkne filmy a premiérové vydania Zámeny manželiek a novej relácie Svokra.

Do denného vysielania Markízy sa od januára opäť vráti napríklad aj seriál Komisár Rex od prvej série. Podvečery budú patriť reprízových častiam seriálu Susedia, ktorý Markíza nasadí na pracovné dni o 17,30 hod. Pôjde o dve epizódy za sebou, sitkom tak dočasne nahradí seriál Chlapi neplačú. Konkurenciou pre Susedov bude seriál Klan – V dobrom aj v zlom, ktorý od začiatku januára plánuje nasadiť JOJ.

Prime time Markíza vyskladá z akvizičných filmov a pôvodných formátov, ktoré má už dlhšiu dobu vyrobené. Pondelky, stredy a piatky budú patriť filmovým titulom (v piatky to bude napríklad opäť trilógia Slunce, seno…). V utorky a štvrtky Markíza ponúkne o 20,30 hod. nové časti Zámeny manželiek a o 21,30 hod. novú reláciu Svokra s Gizkou Oňovou.  Po 22. hodine bude Markíza reprízovať seriál Dva a pol chlapa. Víkendy budú patriť taktiež filmom. V soboty podvečer Markíza ponúkne reprízy relácie Hurikán.

Seriál Búrlivé víno by sa na obrazovky mal predbežne vrátiť už v druhej polovici januára a dostane denný slot od pondelka do štvrtku o 20,30 hod., koncom januára sa vráti aj ďalší denný seriál Chlapi neplačú.

Informácie o tom, ako nastaví svoju januárovú ponuku JOJ, vám prinesieme už zajtra.

Čitajte aj: Búrlivé víno pokračuje – vieme kedy a v akých časoch!

 

Čítať viac...
Nahor