Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Markíza môže po rokoch vrátiť Bez servítky! Zareagovala po úspechu Mojej mamy

So šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa zatiaľ neúspešne pasovali tri produkty Markízy.

V priebehu niekoľkých dní sa dokázal pomer síl počas pracovných podvečerov úplne otočiť. Od nasadenia Kukučky sa kuchárska šou Moja mama varí lepšie ako tvoja drží s veľkým náskokom pred konkurenciou, pričom sa Markíza zasekla v hlbších podpriemeroch.

Značne nepriaznivá situácia v accesse, v ktorom prišla zo dňa na deň o dominanciu, zdá sa, donútila Markízu k zmene jej smerovania v podvečernom slote. Ten už od januára 2013 chcela profilovať pôvodnými rodinnými seriálmi, natrvalo tak urobila od nasledujúcej jesene so seriálom Chlapi neplačú. Túto jeseň chcela nadviazať novinkou Kukučka, no neuspela. Rovnako sa trápia aj seriály Rodinné či Susedské prípady.

Do popredia sa tak po dlhom čase opäť dostávajú denné šou. Práve s takýmto typom programu dokázala zlomiť svoje trápenie v accesse Joj. Na najbližší pondelok Markíza pripravuje pekársku šou Majster pekár s vianočnou tématikou, v ktorej sa štvorca pekárov pokúsi napiecť ten najlepší vianočný koláč. O víťazovi rozhodne porota. Šou pobeží od pondelka do piatka.

Dnes sa už pritom do hry dostáva aj niekdajšia výrazná kuchárska šou Markízy Bez servítky. Televízia podľa informácií z prostredia Záhorskej Bystrice už v súčasnosti nerátala s návratom šou, keď ani nepredĺžila licenciu na formát. Po úspechu cooking show Moja mama varí lepšie ako tvoja ale podľa všetkého zmenila rozhodnutie, nakoľko mala na poslednú chvíľu licenciu na Bez servítky obnoviť. Je tak možné, že sa šou budúci rok vráti.

Denná relácia Bez servítky bežala počas podvečerov od jesene 2009. Stala sa zbraňou Markízy proti vtedy rozbehnutej Súdnej sieni. Už od januára 2013 mala Markíza záujem slabnúcu šou nahradiť rodinným seriálom, keď nasadila Búrlivé víno, jeho vysoké čísla ho však dostali do prime-time. Bez servítky sa tak od apríla vrátilo na 18-tu. Šou bežala do konca jarnej sezóny 2013.

Čítať viac...
Nahor