Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Markíza môže mať ďalšiu reality šou, aktérmi však jej tváre! Vieme podrobnosti

Televízia sa pohráva s myšlienkou na nový formát.

V útrobách Markízy sa hovorí o ďalšom projekte. Tentokrát by sa hviezdami obrazovky nemali stávať súťažiaci z kastingu, účinkovať by mali priamo tváre televízie.

Markíza má v hľadáčiku šou, v ktorej by dostali priestor jej reportéri. Podľa zákulisných informácií pracuje s netradičným žánrom investigatívnej reality šou, ktorá by mala mať pracovný názov 21.

Číslo 21 označuje počet dní, počas ktorých podstúpia reportéri istú výzvu. Ich úlohou bude vyskúšať si život najrozličnejších ľudí a získať naň pohľad zvnútra. Redaktorka by si napríklad vyskúšala na 21 dní prácu striptérky, jej kolega zas život človeka bez domova.

Aký je život bezdomovca si už v minulosti niektoré známe osobnosti na vlastnej koži odskúšali. V roku 2006 priniesla STV publicisticko-zábavný formát na štýl reality šou Stroskotanec, v ktorom sa na 48 hodín ocitli v koži bezdomovca Katarína Koščová, Dušan Cinkota či politik Ľudovít Kaník.

Nový formát Markízy by sa mohol stať vďačným priestorom pre jej ďalšie tváre, ktoré by chcela posilniť. Viktor Vincze sa vďaka účasti v Tvoja tvár znie povedome razom stal jej hviezdou, väčšiu popularitu u divákov môže prostredníctvom nového projektu zabezpečiť aj iným. To môže byť v budúcnosti jedna z ciest Markízy ako posilniť Televízne noviny. Vincze sa len pár týždňov po skončení Tvojej tváre dočkal miesta rovno v spravodajskom štúdiu, keď moderuje Prvé Televízne noviny o 17-tej.

Čítať viac...
Nahor