Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Markíza má s Búrlivým vínom nečakané plány, pripravuje jeho veľký návrat na 20:30!

Televízia si nové časti denného seriálu túto jar pošetrila, jej plány prekvapujú.

Búrlivé víno sa prvú sezónu od svojho štartu v roku 2013 neobjavilo na obrazovke. Markíza sa ho pre túto jar rozhodla vynechať a miesto neho v jeho ostatnom slote o 18. hodine nasadila Rodinné prípady.

Seriál si posledné dva roky prešiel mimoriadne dramatickým prepadom sledovanosti, pre ktorý opustil večerné hodiny a presunul sa na podvečer. Markíza však po polročnej pauze zvažuje jeho návrat do prime-time, a to priamo do najlukratívnejšieho času.

Televízia prostredníctvom prvých plánov informovala klientov, že Búrlivé víno chce vytiahnuť od polovice júna. Ráta s ním tak v prvom rade do letnej štruktúry, kde by bolo jedným z hlavných programov. Markíza pritom ďalej oznámila zámer vrátiť seriál na 20:30, a to dokonca v nasadení päťkrát do týždňa.

V prípade naplnenia plánov by sa tak Búrlivé víno vrátilo k nastaveniu z minulosti. Bežalo by od pondelka do piatka, kde by zabralo najdôležitejšiu hodinu v prime-time, od 20:30 do 21:30. Až za ním by nasledovali klasické programy ako Horná Dolná, Chart Show či Dobre vedieť.

Čítať viac...
Nahor