Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Markíza chce najväčšie reality hviezdy Joj, kšeft pre Habovcov! Prejdú na jej obrazovku?

Veľké hviezdy šou Moja mama varí lepšie ako tvoja chce Markíza pre seba.

Rodina Habovcov je aktuálne jednou z najpopulárnejších na Slovensku, keď hviezdili v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja vyše jeden mesiac. Populárny otec Vilo so synom Davidom pokračujú v šou aj naďalej prostredníctvom špeciálov, v ktorých sa už stihli stretnúť s Bučkovcami a aktuálne bojujú proti druhej najúspešnejšej rodine relácie, Lhotovcom.

Joj sa skutočne podarilo s Habovcami trafiť do čierneho, keď v Mojej mame ich potenciál využila naplno. Aj niekoľko dní po vypadnutí z hlavnej podvečernej relácie sú najdiskutovanejšou rodinou medzi divákmi a tak nie je prekvapením, že sa po nich pokúsila siahnuť konkurencia.

O populárnu rodinu mala prejaviť záujem Markíza do jej pripravovaného ťažiskového projektu. Habovcami a ich aktuálnym úspechom chcela podľa našich informácií posilniť druhú sériu kuchárskej šou MasterChef, ktorá by sa do vysielania mala dostať budúcu jar. Televízia spustila nábor do šou v druhej polovici septembra, pričom už túto sobotu prebehne v Bratislave kasting.

Práve na ten sa mala Markíza pokúsiť dostať aj Habovcov, no tí sa podľa našich informácií rozhodli do šou nevstúpiť. Habovci by tak nemali byť súčasťou druhej série MasterChefa. Stále je však ale možné, že sa jedna z hlavných tvárí Mojej mamy v šou Markízy objaví. Špecialista v relácii Joj, Martin Korbelič, bol totiž súčasťou prvého česko-slovenského MasterChefa. V Mojej mame patrí medzi najobľúbenejších špecialistov.

Paradoxom je, že Habovcov už Markíza vo svojom vysielaní mala a tak ju mohla mať poistenú vo svojich radoch. V roku 2012 sa totiž Vilo Habo zúčastnil vtedajšej dennej kuchárskej šou Bez servítky, v ktorej ukázal aj svojho brata. Rovnako sa vysielala o 18-tej, kde je zatiaľ po celú jeseň lídrom Moja mama.

Čítať viac...
Nahor