Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Jojka potichu pripravuje veľký návrat obľúbeného formátu! Stane sa tak už o mesiac!

U televíznej dvojky sa so zbrojením na túto jar ešte neskončilo.

Joj chystá v jarnej sezóne ešte jedno obohatenie programu. Po tom, čo v marci nasadila na nedele Tanec snov, spestrí svoj prime-time zábavným formátom, ktorý má na jej obrazovke dlhú a v tomto žánri aj najúspešnejšiu históriu.

Ako už tušíte, televízia po ôsmich rokoch opráši mimoriadne obľúbenú reláciu Inkognito. Tá sa po prvý raz vo vysielaní objavila 1. septembra 2003, pričom po štyroch rokoch televízia ukončila výrobu. Posledné premiérové vydanie odvysielala 28. júna 2007. Celkovo vzniklo 175 dielov.

Inkognito začne podľa našich informácií svoju novú históriu písať už od mája, televízia začne čoskoro natáčať nové diely. Moderátorom by sa mal opäť stať Vlado Voštinár, obsadenie panela osobností v role hádačov nateraz nie je známe. Joj by už však mala mať pooslovované osobnosti, ktoré na jej ponuku prikývli. Opäť by malo ísť o hercov.

Joj návrat Inkognita pripravuje potichu. Oznámenie novej konkurencie pre Markízu si televízia necháva na posledný možný čas. Pre Joj môže byť obnovenie Inkognita tou správnou voľbou, nakoľko v jej programe dlhodobo absentujú klasické zábavné projekty. Posledne skúšala zaujať minuloročnú jar federálnym Súbojom národov, ktorý sa do televíznej histórie nezapísal ako úspešný formát. Markíza na túto jar nasadila Chart Show, ktorá bez problémov na diaľku „poráža“ hlavný projekt lídra Búrlivé víno.

Diváci aj týmto spôsobom televíziám odkázali, že každodenne ich rodinné seriály v prime-time už veľmi neberú. O tom, že chcú zábavu, svedčí rastúca sledovanosť zábavných projektov Jednotky. Silná je relácia Nikto nie je dokonalý, ktorá pravidelne uberá hlavným rodinným seriálom komerčných staníc, Milujem Slovensko dosiahlo najlepšie čísla tento rok aj s reprízami, šou Čo ja viem sledovalo pri jej štarte o 110-tisíc divákov viac ako pri úvodnom vydaní prvej série.

inkognito

Inkognito sa už raz v histórii Joj na obrazovky vrátilo. Bolo to však s reprízami, ktoré v auguste 2012 zaradila na Plus.

Čítať viac...
Nahor