Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Joj už našla pre Habovcov vlastný projekt! Na obraz chce opäť vrátiť aj Bučkovcov

Na Kolibe majú talent na hľadanie hviezdnych rodín z ľudu, svoj projekt po Bučkovcoch dostanú aj Habovci.

Habovci sa na Joj vrátia. Populárna rodina, ktorá sa preslávila v Moja mama varí lepšie ako tvoja, si vďaka šou zaistila dlhodobý výskyt na televíznej obrazovke, ktorý len tak neskončí.

Ako už naznačili aj samotní Habovci i Joj, televízia hľadala pre úspešnú rodinu, ktorú za jeden mesiac spoznalo celé Slovensko, vlastný formát. A ten sa už podľa našich informácií podarilo aj nájsť. Malo by ísť o úplne nový projekt, pričom opäť by mohol byť spojený aj s kuchyňou a varením.

V novom projekte by sa k tomu okrem Habovcov mali po čase opäť vrátiť aj Bučkovci. Tí už majú za sebou tri série vlastnej reality šou, tentokrát by sa ale mali objaviť v novinke. Rodina zo Sihly objavená vďaka dvom sériám Farmár hľadá ženu už účinkovala v dvoch vlastných šou – Bučkovci a v kontroverznom programe pôvodne o chudnutí Slnko, seno, slanina.

Kedy sa novinka Habovcov a Bučkovcov v programe Joj objaví, je otázne. Nateraz nie je známe ani to, či televízia vytiahne novinku na jar alebo si ju odloží až na jeseň. Aktuálne ma zastabilizované prakticky všetky prime-time okná, vykrýva len pondelňajší druhý slot, do ktorého zdvojila Zoo.

Nový projekt, zdá sa, vznikol po spojení rodín do špeciálov Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktoré vznikli minulý rok. Mimo kuchárskej šou sa Bučkovci posledne na obraze objavili koncom roka 2014 v návrate ich šou. Boli najúspešnejším programom Joj vo svojom vysielacom čase v rámci jesene 2014. Vysielali sa ako druhý hlavný program pred desiatou večer.

Čítať viac...
Nahor