Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Joj poriadne šokuje, šou Farmár hľadá ženu nasadzuje denne!

Až teraz sa odkrývajú skutočné plány Joj s časom pred 22:00. Na jeseň budú proti sebe stáť farmárske šou.

Farma a Farmár hľadá ženu pôjdu proti sebe. Markíza šiestu sériu reality šou bez prekvapení nasadí denne do druhého večerného slotu okolo 22:00, no podobný zámer má aj konkurenčná Joj so svojím farmárskym formátom.

Podľa našich informácií bude totiž štvrtá sezóna Farmár hľadá ženu odlišná nielen svojím spracovaním ale aj nasadením. Televízia má podľa zákulisných zdrojov v pláne spraviť zo šou podľa všetkého denný formát, keď už v prvý týždeň jeho vysielania ho chce uviesť v pondelok, utorok, stredu aj štvrtok. Nie je tak pravdou, že by mal Farmár hľadá ženu pravidelne bežať so štvrtou sériou vo víkendovom accesse, ako sa už objavilo v médiách.

Joj pritom chce odštartovať svoju farmársku šou skôr ako Markíza. Kým tá ohlásila nástup Farmy v prakticky rovnakom termíne ako pred rokom, keď predstavovací diel nasadzuje opäť na štvrtok, ktorý tento raz pripadá na 27. augusta, Joj chce naostro Farmár hľadá ženu vysielať od pondelka 24. augusta. Televízna dvojka by sa v tomto prípade mohla tešiť z miernej výhody, pokiaľ by šou zaujala divákov.

Markíza však môže bez problémov odštartovať Farmu aj skôr. Musela by ale meniť program. Televízia si vybookovala súťažiacich pre potreby nakrúcania od 24. júla, čo je o týždeň skôr ako pred rokom.

Odhalenie prekvapivých plánov s denným nasadením Farmár hľadá ženu prináša aj odpoveď na otázku, ako Joj vyskladá čas po Divokých koňoch. Programovými kartami ešte môže zamiešať veľká novinka Andyho Krausa Dvojičky, ktorá sa na jeseň dostane do vysielania, rovnako tak Joj plánuje ďalšiu výrobu Inkognita.

Na Farmu tento rok čaká nová konkurencia. V minulosti bežala najmä proti Paneláku, so seriálom súperila na jar aj na jeseň 2012, v roku 2013 proti nej skúsila Joj nasadiť obdobný formát Vyvolení – Dom snov, nakoniec ho odsunula k polnoci. Minulú jeseň mala Farma dosiaľ asi najjednoduchšiu situáciu, keď sa Joj v čase o 21:40 výrazne trápila, uspieť ale dokázala s reality formátom Bučkovci. Práve týchto divákov by televízna dvojka mala nalákať Farmárom.

Čítať viac...
Nahor