Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Joj chystá dennú reality šou Návštevníci, pochádza od tvorcov Farmy! (doplnené, detaily)

Éra tradičných reality šou sa vracia.

Popri Markíze klasickú reality šou po čase opäť pripravuje aj Joj. Televízia podľa našich informácií kúpila nový formát, ktorý bude chcieť na obrazovky priniesť už čoskoro.

Joj má aktuálne pripravovať spustenie náboru do novej licencovanej reality šou, ktorú mala získať od tvorcov zavedenej Farmy vysielanej na Markíze. Licencia tak pochádza od švédskej spoločnosti Strix a formát nesie originálny názov Anno. V Nórsku sa pripravuje už tretia séria, pozrite si ukážky.

VIDEÁ: Joj spustila imidžovú náborovú kampaň na historickú farmu! Pozrite si aj ukážky zo zahraničia

Oba projekty majú spoločné to, že súťažiacim prinášajú viac či menej skúsenosť so životom v minulosti. Kým Farma sa odohráva na statku, ktorý musia súťažiaci vybudovať a starať sa oň podľa spôsobu práce predkov, novinka Joj priamo zavedie účastníkov do hlbokej minulosti.

Ako už sama televízia hovorí, súťažiaci sa prenesú na „historickú farmu“. Ich úlohou bude premeniť chátrajúce miesto v historickej dobe na prosperujúci a šťastný domov. Dobovo sa ocitnú sa v prvej polovici 19. storočia v roku 1840. K reality šou patria aj dobové kostýmy či priestory.

Návštevníci a Farma nielen pochádzajú od rovnakej spoločnosti, zároveň budú mať spoločných tvorcov aj na Slovensku. V štábe historickej farmy totižto majú byť aj členovia tímu, ktorí v minulosti vyrábali Farmu pre Markízu. 

Nová reality šou bude niesť názov Návštevníci s podtitulom Cesta do minulosti, pričom by mala byť pripravovaná ako denný formát. Na obrazovky by sa mohla dostať už na jeseň, kedy Markíza pripravuje vysielanie svojej reality novinky Ostrov vychádzajúcej z licencie Survivor.

navstevnici cesta do minulosti

V Návštevníkoch televízia do minulosti prenesie celkovo 16 súťažiacich, ktorých začína hľadať prostredníctvom kastingu. Podobne ako na Farme je výhra pre víťaza 50 000 eur.

Joj posledne vysielala klasickú dennú reality šou na jeseň 2013, kedy oprášila značku Vyvolení avšak s novým konceptom a podtitulom Dom snov. Súťažiaci si už museli výhru odpracovať. Rok predtým na jar 2012 bežala dosiaľ posledná šou, ktorá nie je postavená aj na fyzickej práci ale čisto vzťahoch Hotel Paradise. Oba spomínané projekty boli po čase odsunuté do neskorších vysielacích časov.

Čítať viac...
Nahor