Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Joj odštartuje Talent v nečakaný deň, nasadzuje ho dvakrát do týždňa! V sobotu však chýba

Televízna dvojka si prekvapenie nepripravila len s Farmárom ale aj Talentom, so štartom piatej série zaexperimentuje.

Česko Slovensko má talent v prvý týždeň v sobotu nepôjde. Joj podľa našich informácií pripravuje netradičný nástup šou, ktorý sa odlíši od štartov predchádzajúcich ročníkov. Šou zaradí až dvakrát do týždňa a to mimo víkendu, kde má nájsť svoje miesto.

Piata séria Česko Slovensko má talent by mala odštartovať v špeciálnom duchu, keď ňou Joj naplno otvorí jesennú sezónu vo sviatočný deň v utorok 1. septembra 2015 a teda v deň štátneho sviatku. Markíza v tento deň plánuje vysielať tradičnú jesennú dvojičku Búrlivé víno a Farmu. Výnimočnú atmosféru chce Joj udržať aj nasledujúcim programom, keď po Talente neuvedie šou Farmár hľadá ženu ale už niekoľko dní promovanú kinopremiéru Prometheus.

Talentová šou na svoj štart veľmi rýchlo nadviaže ďalšou časťou. Joj totiž druhé kastingové kolo uvedie o deň neskôr v stredu 2. septembra. Tento krok by už pritom mohol naznačovať nastavenie Česko Slovensko má talent do najbližších týždňov.

Talent by sa totiž dvakrát v týždni mal objavovať nielen pri štarte. Potvrdila to samotná Prima. Tá plánuje šou vysielať stabilne v soboty ale aj štvrtky. Neskôr by v jej štvrtkovom prime-time mala šou vystriedať druhá séria seriálu Všechny moje lásky, ktorá má však len osem dielov a jej nástup sa predpokladá v druhej polovici jesennej sezóny.

Očakáva sa teda, že Česko Slovensko má talent budú televízie spočiatku vysielať dvakrát do týždňa. Prima sa pritom nebude za každú cenu prispôsobovať nasadeniu Joj. Už v prvý týždeň chce Talent vysielať vo štvrtok a v sobotu, kedy na Joj pobeží v utorok a stredu. V soboty by podľa našich informácií mala šou chodiť v ďalších týždňoch aj na Joj, k rozdielnemu nasadeniu môže dochádzať v pracovnom týždni.

Česko Slovensko má talent dostane minimálne v prvé týždne kratšiu minutáž ako v minulosti. Prima naznačuje dĺžku okolo 60 minút. Joj vďaka tomu počas pracovných dní stihne uviesť po Talente ešte druhý hlavný večerný program. V klasickom nastavení je ním zoznamka Farmár hľadá ženu.

Stratégiu mení Joj po dlhom čase v piatkovom prime-time. Najnovšie sa odkloní od filmov a skúsi to v tento večer s tradičnou dvojičkou najbližšej jesene Divokými koňmi a šou Farmár hľadá ženu. Tá sa tak bude sčasti prekrývať aj s Duelom Farmy. Na piatky v minulosti a aj túto jar nasadzovala Markíza Búrlivé víno, často to býval jeho najslabší deň v týždni. Joj sa v minulosti nevyplatilo v piatky vysielanie Paneláku. V úvodný septembrový týždeň pobežia pre špeciálne nastavenie Talentu Divoké kone len trikrát – v pondelok, štvrtok a piatok. Zoznamka Farmár hľadá ženu ostáva zaradená štyrikrát v týždni, chýbať bude len v utorok.

Čo sa v piatky oproti predchádzajúcim dňom meniť bude, je obsah slotu o 18-tej, v ktorom, ako je už známe, nebude bežať nová šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Joj v tomto čase skúsi uspieť s reprízami kulinárskej reality šou Áno, šéfe. Vysielať chce epizódy so Zdeňkom Pohlreichom. V soboty podvečer pokračuje televízia s reprízami Rodinných záležitostí, predchádzať im bude premiérovými časťami americkej verzie Áno, šéfe s Gordonom Ramsayom. V nedele zas pokračuje Nové bývanie, od 6. septembra sa vrátia nové časti.

Joj najnovšie podporuje jesenné projekty aj veľkým vyše minútovým kompilátom. Zo spomínaných programov ostáva zatiaľ záhadou nasadenie a dátum štartu nového komediálneho seriálu Dvojičky a dátum návratu Inkognita. To sa tento štvrtok objavilo v programe výnimočne.

[wpvp_player attid=“23224″  src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/08/Kompilat.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/08/joj-jesen-2015-kompilat.png]

Čítať viac...
Nahor