Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj nasadzuje kampaň Seriálové leto, pozrite si tv spoty ako prví

Joj v od piatku začala predstavovať divákom letnú ponuku, ktorá bude vyskladaná najmä z premiérových seriálov. Pozrite si tv spoty exkluzívne na Mediaboom.sk.

Tohtoročné leto bude na Joj seriálové a presne v tomto duchu chystá televízia predstaviť divákom jej prázdninovú ponuku. Už v piatok chystá Joj do vysielania nasadiť tv spoty ku kampani „Seriálové leto„, v ktorých divákom vždy po dvojici predstaví letné seriály z jej ponuky.

Viac o lete na Joj: Odhaľujeme letné plány Joj! Ponúkne premiérové seriály, spin-off Kostí či Jana Krausa

„Leto si každý predstavuje inak,“ hovorí v kampani Joj a presne v tomto duchu vyskladala aj seriálovú ponuku. Seriálové dvojičky vytvorila Joj podľa príbuznosti cieľových skupín, pre ktoré budú seriály zaujímavé. V prvom spote Joj spája najnovšie spracovanie námetu o grófovi Draculovi v rovnomennom hororovom seriáli a historický fantasy seriál Camelot. 10-dielny seriál z výpravnej írsko-britsko-americko-kanadskej produkcie má desať častí a Joj ho pravdepodobne zaradí do programu raz do týždňa.

Leto Markízy: Prinesie nový seriál, reality šou, vráti neúspešné formáty

V druhom tv spote Joj spája spin-off seriálu Kosti Finder s podtitulom Šiesty zmysel a dramatický seriál Dvojičky. Oba budú cieliť prevažne na mladšie ženy, kým predchádzajúca dvojica seriálov skôr na mužov. Tretiu dvojicu seriálov tvoria divákom Joj už známe tituly Terra Nova a Knight Rider. Trhová dvojka chystá do vysielania aj novinku Dotyk, ktorú začala vo vysielaní teasovať ako prvú, teasing beží už aj pre Knight Ridera.

TV spoty ku kampani Seriálové leto na Joj

Čítať viac...
Nahor