Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Farmár hľadá ženu dostáva stopku! Vieme, čo bude ďalej

Denné a umiernenejšie spracovanie reality šou sa Joj nevypláca.

Prvý projekt jesennej sezóny dostáva stopku. Joj sa podľa našich informácií rozhodla pri svojej dennej reality šou Farmár hľadá ženu spraviť radikálny krok, keď by ju mala náhle stiahnuť z obrazovky.

Podľa našich informácií by sa tak malo stať dokonca už od budúceho týždňa. Znamenalo by to, že epizóda zo štvrtka 15. októbra 2015 by bola nateraz posledná. Joj podľa prvých informácií chystá namiesto zoznamky o 22:45 denne nasadiť českú verziu Áno, šéfe so Zdeňkom Pohlreichom. V poobedňajších reprízach zas majú za Farmára zaskočiť Geissenovci, ktorí sa už objavili v tomto čase aj pred pár dňami.

Šou Farmár hľadá ženu je aktuálne najväčším neúspechom Joj v rámci jesennej sezóny. Aj keď zoznamka odštartovala na nadpriemerných číslach, pričom bola trikrát v čase svojho vysielania jednotkou na trhu, s nástupom Farmy okamžite padla do podpriemerov. Televízia ju tak bola nútená vysunúť bližšie k 23-tej hodine, tam dokázala rásť až po skončení reality šou Markízy. I tak však nebola popri reprízach Rodinných prípadov či Superstar nadpriemerná, občas sa pohybovala blízko priemeru Joj, neraz však padla do podpriemeru. Pravidelne hlbšie pod priemerom Joj boli popoludňajšie reprízy, ktoré sa prekrývali s nadpriemerne výkonnou reprízou Farmy.

Aktualizované. Joj aj Markíza v závere týždňa urobili v prípade ich najväčších jesenných neúspechoch rázne rozhodnutia. Markizácka Kukučka totiž končí od budúceho týždňa v accesse Markízy a presúva sa na Doma. Kukučka bola dokonca v pomere voči staničnému priemeru Markízy na tom horšie, ako Farmár voči priemeru Joj.

Aj keď Joj náhle sťahuje Farmára z vysielania, každý z farmárskych príbehov by mali diváci môcť dopozerať až do konca. Podľa viacerých informácií z televízie dostáva šou len stopku a po čase sa vráti do vysielania so záverečnými časťami. Či to bude ešte túto sezónu, je otázne. Je pritom pravdepodobné, že sa Joj pozrie na samotné spracovanie posledných epizód, nakoľko tohtoročná zmena formátu neprospela. Denná verzia zbavená kontroverzie divákov popri „šťavnatej“ Farme neudržala.

Čítať viac...
Nahor