Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

EXKLUZÍVNE: Vieme, čo rozhodlo o zmene názvu seriálovej novinky Joj Rok koňa!

Televízia názov zmenila po viacerých prieskumoch.

Joj už v prvých týždňoch roka 2015 nasadí do vysielania jej najambicióznejšiu novinku ostatných rokov, pripravovaný seriál Danice Halákovej z prostredia ranča. Jeho názov televízia pre klientov či prostredníctvom svojho webu prezentovala ako Rok koňa, no ten sa nakoniec mení.

Rok koňa bol pracovný názov pre nový seriál televízie JOJ, ktorý sme začali nakrúcať tento rok. Prvá časť seriálu bola na fokuse, kde sme spolu s účastníkmi prieskumu kreovali názov. Po dohode s dramaturgiou sa bude nový seriál volať Divoké kone,“ potvrdila zmenu názvu na Divoké kone v odpovedi pre náš portál PR manažérka Joj, Katarína Nosková. Divoké kone pri tom koncepciou názvu pripomínajú konkurenčný seriál Markízy Búrlivé víno.

Podľa našich informácií nebolo dlhšie jasné, aký názov televízia pre seriál vyberie. Rozhodnúť mali práve fokusové prieskumy, kde televízia zisťovala názory účastníkov aj na samotný názov seriálu. Nakoniec Joj podľa zákulisných hlasov usúdila, že názvu novinky chýba dynamika, čo malo rozhodnúť o jeho úprave na definitívnu verziu Divoké kone.

Čítajte aj:
Joj začína s promovaním seriálovej novinky v televízii. Pozrite si spoty
Riaditeľ Markízy o novom seriáli Joj Divoké kone

Čítať viac...
Nahor