Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Joj chystá útok, poznáme vysielací deň Inkognita! Zmena čaká Divoké kone

V máji urobí Joj vo svojej štruktúre hneď dve významné zmeny.

Bojom sa začala sezóna hneď od začiatku roka a, zdá sa, bojom aj vyvrcholí. Joj pripravuje na máj obohatenie programu, ktorým môže značne upraviť rozloženie síl.

Prvou zmenou už dávnejšie avizovanou od mája je opustenie nedeľného prime-time Tancom snov. Šou vyvrcholí o týždeň v nedeľu 26. apríla. V slote bude Joj ďalej vysielať filmy, tie v nedele ponúka aj Markíza, Dajto aj Plus. Ako sme už skôr informovali, Markíza zvolila so svojou väčšou jarnou šou Chart Show opačnú stratégiu a vysielanie predĺži. Naplánovaných pritom bolo len približne 10 častí, ktoré by sa televízii už pomaly minuli. Vyrábať by sa však pre túto jar mali ešte ďalšie časti.

Ešte dôležitejšia zmena by mala prísť v druhej polovici mája. V tomto čase, teda po skončení Majstrovstiev sveta v hokeji, by sa do vysielania mala dostať vynovená divákom dobre známa zábavná relácia Inkognito. Chart Show sme v predchádzajúcej časti článku nespomínali len tak, pretože podľa našich informácií chce Joj Inkognito nasadiť na stredy proti hudobnej šou. Práve v tento deň sa Markíze vďaka Chart Show darí dosahovať nadpriemery stanice, keď sa relácia pravidelne hýbe okolo 29 – 30 %. V minulosti bol pravidelným dňom Inkognita pondelok, neskôr štvrtok. Vo svojej histórii si tak vyskúša s premiérami tretí vysielací deň.

Nakoľko by sa Inkognito malo dostať do najsilnejšieho slotu o 20:30, otázkou ostáva, aký osud čaká Divoké kone. Markíza vyriešila situáciu nahradením stredajšieho slotu, ktorý od marca zaplnila Chart Show, v piatky. Joj by podľa prvých informácií mohla Divoké kone obmedziť na tri epizódy do týždňa podobne ako Panelák.

O návrate Inkognita na obrazovky Joj vás ako prvý informoval portál Mediaboom.sk. Známe je už, že prvými hádačmi budú Zuzana Šebová, Zdena Studenková, Michal Hudák a Jozef Vajda. Moderátorom bude opäť Vlado Voštinár.

Čítať viac...
Nahor