Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Exkluzívne

Exkluzívne: Joj chystá oživenie ľudovej zábavy, pripravuje hudobný program s Kandráčom a Skrúcaným! (aktualizácia)

Televízia môže ešte túto sezónu vytiahnuť nový formát, vychádza z tradičných zábavných programov.

Joj pripravuje ďalšiu novinku. Televízia podľa našich informácií začala v týchto dňoch s výrobou nového programu, ktorý by mohol na obrazovky vrátiť klasickú zábavu. Jeho prípravu nám potvrdila aj samotná televízia.

Prezradila, že novinka ponesie názov Všetko čo mám rád, pričom pôjde o hudobno-zábavnú šou s moderátorom, dvomi hosťami a kapelou. Za moderátora si mala televízia zvoliť Štefana Skrúcaného, ktorý tak vlastný televízny program na slovenskej obrazovke dostane po takmer 15 rokoch. Opäť pritom môže ísť o ľudovejší typ formátu, posledne moderoval tzv. hudobnú retro šou Zahoď starosti v rokoch 2002 a 2003. V roku 2015 ho zas český Barrandov angažoval do programu Hviezdy na Barrandove. Joj so Skrúcaným spolupracovala od roku 2010 do 2015 pri výrobe Paneláku.

Dôležitým prvkom nového formátu Všetko čo mám rád majú byť pesničky, o ktoré sa má postarať Ondrej Kandráč s kapelou. Ten minulý rok moderoval projekt Vtedy na západe, ktorý však Joj pre neúspech po pár vydaniach stiahla z obrazovky. V rámci tejto šou sa ale televízii podaril veľký paradox, keď jej uspel silvestrovský zostrih Veselý nový rok zo zrušenej relácie. Diváci ho prijali výrazne kladnejšie, Joj v ňom ponechala len príhody a hudobné vystúpenia. Kým Vtedy na západe na stránke Čsfd.cz dosiahlo priemerné hodnotenie iba 14 %, Veselý nový rok vystrelil na 90 %.

Aktualizácia: Výrobu projektu už potvrdil aj generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega. Informoval, že ide o vlastný autorský formát televízie. Novinka má v sebe spájať prvky talkshow, ľudovej zábavy, vtipné príhody a známe pesničky. Tie majú zaznieť aj v originálnom prevedení Kandráčovcov.

Kedy sa novinka Všetko čo mám rád objaví na obrazovke, nie je známe. Ďalšie detaily ohľadom programu či jeho nasadenie televízia nekonkretizovala. Aktuálne mala nakrútiť prvé vydania. Ešte tento mesiac stihne svoj program doplniť o ďalší zábavný satirický program Sedem, ktorý na obraz vráti po šiestich rokoch, o týždeň neskôr sa po takmer dvoch rokoch vráti Panelák. Markíza chystá posilňovanie svojej štruktúry aj na apríl, viac nájdete v tomto článku. RTVS zas v apríli odštartuje ďalšiu sériu Čo ja viem, pokračovať tiež budú Zlaté časy.

Moderátor programu Štefan Skrúcaný, v pozadí logo novej šou
vsetko-co-mam-rad-stefan-skurcany

Čítať viac...
Nahor