Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Joj chystá nový seriál s Maštalírom, poznáme hlavné obsadenie! Pripravujú ho tvorcovia Našich

Novinku už televízia nakrúca.

Popri ohlásených seriálových novinkách sa v oboch komerčných televíziách pracuje aj na dosiaľ neznámych projektoch. Patrí medzi ne aj nový seriál Joj, o ktorom prvá zmienka padla vo štvrtkovom Inkognite.

Ide o seriál s názvom Semafor, ktorý už televízia aj vyrába, do vysielania by sa mohol dostať budúci rok. Žánrovo by sa mal podľa našich informácií zaradiť ku komediálnym projektom. Tých má Joj rozpracovaných hneď niekoľko, medzi prvými nakrúca práve tento.

Práve za novinkou Semafor by mali stáť tvorcovia seriálu Naši, ktorí už dlhšie podľa našich informácií pre televíziu pripravujú nový komediálny projekt. V prípade Našich sa televízii osvedčili, aktuálne beží ich tretia séria.

Seriálová novinka Semafor by mala byť postavená na trojici hlavných mužských hrdinov, okolo ktorých sa bude dej odohrávať. Práve s nimi má byť spojený aj názov seriálu, keď má vystihovať mieru ich záväzkov – ženatý, zadaný a slobodný.

Jedného z týchto mužov by si mal podľa našich informácií zahrať aj aktuálne vychytený Tomáš Maštalír, predstaviteľ hlavnej postavy vo filme Čiara. V rámci televíznych seriálov pravidelne rotuje v projektoch komerčných televízií, hral v Dr. Dokonalý, Hoď svišťom, Chlapoch neplačú, Búrlivom víne či posledne v prepadáku Divoký Zapadákov. Pre túto jeseň bude pokračovať v druhej sérii Za sklom.

Medzi trojicou hlavných hrdinov by sa mali k tomu objaviť dve výrazné tváre z detektívky 1890. Jedným z nich by mal byť herec Martin Nahálka, ktorého popularita vzrástla vďaka svojskej postave žandára vo dvojici s Milanom Ondríkom. Hrá tiež v Našich, predtým sa pravidelne objavoval v Divokých koňoch. Tretím zo zostavy hlavných hrdinov by mal byť český herec Stanislav Majer, ktorý sa u nás zviditeľnil vďaka 1890 a postave strážmajstra. Hrá tiež v Prvej republike, hlavnú postavu stvárnil v minisérii Modré stíny. Účinkoval taktiež v seriáloch Labyrint alebo Rapl.

O seriáli Semafor v Inkognite krátko prehovorila kontroverzná herečka Zuzana Marošová. Na Slovensko sa vrátila po šiestich rokoch strávených na Belize s hľadaným Karolom Mellom a reštartovať tu chce svoju hereckú kariéru. Jej účasť v Inkognite vyvolala vlnu emócií u divákov. Joj ju dokonca označila za svoju novú tvár, po Inkognite bude hostkou vo Všetko, čo mám rád a príležitosť dostala aj v spomínanom Semafore.

Čítať viac...
Nahor